Ryszard Herbeć

Urolog

Józef

25.10.2013

Operacja usunięcia nerki zaatakowanej nowotworem oraz powrót do zdrowia przebiegły szybko i bez komplikacji. Cały czas czułem się spokojny i pewny, że jestem pod opieką kompetentnego specjalisty. Lekarz godny polecenia.

28.12.2011

Pieniądze najważniejsze a pacjent najlepiej żeby go wcale nie było. Zdecydowanie nie polecam.

26.12.2011

Do szpitala na kamieńskiego trafiłem od doktora Kołaczyka, który nie bardzo mógł albo nie bardz chciał się zajać moim trudnym przypadkiem. Była to rozległa kamica odlewowa prawej nerki. Po drugim zabiegu wykonanym metodą PCNL zainteresował się mną dr Herbeć i całe szczęscie bo inaczej nie wiem jak by się to skończyło. Dr Kołaczyk po pierwszym zabiegu powiedział mi że potrzeba ich jeszcze z 7-8. Dr Herbeć oczyścił mi moją nerkę w 2 etapach.

11.12.2011

Lekarz w trakcie wizyty był uprzejmy. Jednak jak na cenę 140 zł, to badanie można uznać za zbyt zdawkowe. Po badaniu dowiedziałem się, że konieczny będzie zabieg operacyjny. Lekarz sam zaproponował wykonanie zabiegu w szpitalu, w którym pracował. Obiecał skontaktować się telefonicznie. Jednak do dziś (minęło 4,5 miesiąca) nie odezwał się, choć przypomniałem mu o jego obietnicy i przy tej okazji złożył kolejną obietnicę kontaktu w ciągu miesiąca, której nie spełnił. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Absolutny brak podstaw do zaufania mu w czymkolwiek.

12.08.2011

kompetentny i profesjonalista w całej pełni

kompetentny i profesjonalista w całej pełni

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

Al.Lipowa 16 /

al. Wiązowa 7