Gdzie przyjmuję

Wrocław
51,125652716,97007690 71 788 40 40

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
9 opinii

Operacja usunięcia nerki zaatakowanej nowotworem oraz powrót do zdrowia przebiegły szybko i bez komplikacji. Cały czas czułem się spokojny i pewny, że jestem pod opieką kompetentnego specjalisty. Lekarz godny polecenia.

Pieniądze najważniejsze a pacjent najlepiej żeby go wcale nie było. Zdecydowanie nie polecam.

Do szpitala na kamieńskiego trafiłem od doktora Kołaczyka, który nie bardzo mógł albo nie bardz chciał się zajać moim trudnym przypadkiem. Była to rozległa kamica odlewowa prawej nerki. Po drugim zabiegu wykonanym metodą PCNL zainteresował się mną dr Herbeć i całe szczęscie bo inaczej nie wiem jak by się to skończyło. Dr Kołaczyk po pierwszym zabiegu powiedział mi że potrzeba ich jeszcze z 7-8. Dr Herbeć oczyścił mi moją nerkę w 2 etapach.

Lekarz w trakcie wizyty był uprzejmy. Jednak jak na cenę 140 zł, to badanie można uznać za zbyt zdawkowe. Po badaniu dowiedziałem się, że konieczny będzie zabieg operacyjny. Lekarz sam zaproponował wykonanie zabiegu w szpitalu, w którym pracował. Obiecał skontaktować się telefonicznie. Jednak do dziś (minęło 4,5 miesiąca) nie odezwał się, choć przypomniałem mu o jego obietnicy i przy tej okazji złożył kolejną obietnicę kontaktu w ciągu miesiąca, której nie spełnił. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Absolutny brak podstaw do zaufania mu w czymkolwiek.

kompetentny i profesjonalista w całej pełni

Uratował mi zycie gdy byłam dzieckiem - nikt nie wiedział co mi jest - a Pan Doktor wykrył sprawcę mojej choroby. Będę mu wdzieczna całe życie :)

przeszłam ostatni usunięcia kamieni metodą PCLN ,jest zachwycona zarówno metodsa ,jak i szybkim powrotem do zdrowia,tylko doktor Herbeć najlepszy

Pacjent wyraża wielkie uznanie za skuteczne leczenie nowotworu złośliwego pęcherza moczowego.

Po długiej wędrówce od lekarza do lekarza z chronicznymi zapaleniami pęcherza i wielkimi bólami, pan dr odnalazł w mojej prawej nerce kamienie. Odkąd się nimi zajął ;) nie miałam zapalenia pęcherza :)polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny