Pierwsze tygodnie ciąży prowadziłam u doktora Jankowskiego, później przeniosłam się do innego lekarza na NFZ, ale wróciłam po drugim trymestrze "z podkulonym ogonem", bo ciąża była zagrożona, dodatkowo przez pewien mój problem zdrowotny dla dobra mojego i dziecka powinna zakończyć się CC, jednak poprzedni lekarz nie chciał mi wystawić na nie skierowania, ignorując bardzo istotne wskazania i wyśmiewając mnie ze względu na "młody wiek" (20 lat). U pana doktora czułam się zaopiekowana, wszystkie moje wątpliwości rozwiewał, wszystko wyjaśniał, był bardzo uprzejmy i profesjonalny, nigdy nie traktował mnie "gorzej" czy mniej poważnie ze względu chociażby na wiek. W cenie każdej wizyty miałam USG na życzenie, tak długie jak tylko trzeba było, żeby dobrze zobaczyć synka, dużym plusem też była możliwość zrobienia niezbędnych badań na miejscu. Sam poród również był prowadzony przez zespół, w którego skład wchodził doktor Jankowski, tu znów pełen profesjonalizm i pełne wsparcie, byłam krok po kroku informowana o wszystkim co się dzieje, jeszcze na sali operacyjnej dostałam synka do siebie, później był tylko przejęty na czas przewożenia do sali poporodowej, zważony i zmierzony, i znów wrócił do mnie.
Po porodzie zakładałam też u doktora Jankowskiego wkładkę domaciczną, tutaj też dostałam pełne wsparcie, wszystko zostało mi wyjaśnione, omówiliśmy wszystkie dostępne metody antykoncepcyjne z panem doktorem i pomógł mi dobrać najlepszą dla mnie.
Polecam zarówno do prowadzenia ciąży, jak i do bardziej rutynowych wizyt.

Szanowni Państwo, w dobie hejtu i wyścigu, niekorzystne komentarze nie stanowią żadnego kryterium, ani gwarancji. Dla osób/pacjentek, którym przeszkadza inny styl bycia, asertywność, szczerość lub zainteresowanie wykraczające poza specjalizację lekarską pana doktora, uprzejmie polecam zapoznanie się z pojęciem: zdolność myślenia abstrakcyjnego, którą to cechą powinien wykazywać się każdy lekarz, (pomijając, że każdy człowiek). W przypadku wątpliwości: z całego serca oczywiście polecam dr Ryszarda Jankowskiego

Polecam Szpital na Klinach w Krakowie . Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u dr Ryszarda Jankowskiego Doktor posiada szeroką wiedzę dotyczącą choroby Endometriozy . Doktor Jankowski ma indywidualne podejście do pacjenta jest lekarzem z powołania i z pasją wykonujący swój zawód . Szpital Oceniam pozytywnie Profesjonalna Obsługa Recepcji Czystość Mega super posiłki Szpital na Klinach to Najlepszy Szpital w jakim byłam wykonano operacje Profesjonalnie na Oddziale Ginekologicznym Kontynuuje dalsze leczenie w Szpitalu .Wdzięczna Pacjentka Małgorzata

Szpital Oceniam pozytywnie Profesjonalna Obsługa Recepcji
Czystość
Mega super posiłki

Namiary na doktora Jankowskiego dostałam od przyjaciółki. Doktor prowadził całą moją ciążę i przyjmował mój poród. Profesjonalista o wielkim sercu i niezwykłych kompetencjach. Bardzo polecam!

doktor Jankowski to najlepszy specjalista w Krakowie. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z publicznymi szpitalami zdecydowałam się na prywatną klinikę i naprawdę nie żałuję. Prowadził moją drugą ciążę wzorowo.

Bardzo dobry fachowiec, przeprowadził całą moją ciążę od początku do końca. Ja i Mały mamy się świetnie, polecam naprawdę kaaażdej przyszłej mamie!!!

Przyznaję, że dr Jankowski, jeśli chodzi o sprawy ciąży (ale nie tylko) jest naprawdę świetny. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy, jednak to wiele lat doświadczenia, można na niego liczyć też w trudnych przypadkach, zawsze stara się pomóc. Myślę, że to jest najlepszy lekarz , do którego miałam okazję chodzić.

wspaniały lekarza, bardzo się cieszę, że na niego właśnie trafiłam! Nigdzie nie było mnie i mojego maluszkowi tak dobrze jak pod opieką pana doktora! Rodzić w pana Klinice to był ogromny prezent (od moich teścióww) oczywiście ból i męki towarzyszyły mi jak każdej kobiecie, ale spokój i życzliwość personelu zrekompensował wszytsko!

Bardzo dobry specjalista, nie tylko od prowadzenia ciąży, ale też po prostu ginekolog, mi bardzo pomógł z moimi infekcjami intymnymi, a moją siostrę wyleczył z nietrzymania moczu- złoty człowiek :)

U Pana doktora prowadziłam moją ciążę, niestety w trakcie okazało się, że są pewnie komplikacje ( nie chcialabym się z nich zwierzac), ale mogę zagwarantować, że Pan doktora zareagował bardzo szybko, profesjonalnie i doprowadził moją ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Jednak nie moglo obejsc sie bez cc, operacja też bez komplikacji także wszystko na plus!