lekarz Ryszard Karski

Bardzo niekompetetny lekarz. Strach pójść do takiej osoby. Błędnie postawiona diagnoza, pogarszający się stan zdrowia zmusił mnie do udania się na pogotowie. Pani doktor, która mnie przyjęła była bardzo zdziwiona zastosowanym leczeniem. Gdybym czekała dłużej z pewnością dostałabym zapalenia oskrzeli, które pan doktor od razu założył po chwilowym badaniu.

Bardzo dobry lekarz polecam, uprzejmy i profesjonalny

Bardzo dobry lekarz polecam, uprzejmy i profesjonalny

Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Potrafi przyjąć pacjenta nawet w domu jeżeli jest taka potrzeba.

Życzę wszystkim pacjentom z przychodni lekarskich takiego lekarza.

Życzę wszystkim pacjentom z przychodni lekarskich takiego lekarza.

Lekarz przemiły, kompetentny, bardzo szczegółowy i dokładny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Naprawdę godny polecenia.

Przemiły i bardzo kompetentny specjalista!! Mam z tym lekarzem kontakt od 1998 roku. Zawsze pomocny. Sympatyczny i profesjonalny! Polecam każdemu kto szuka prawdziwego lekarza z powołania!

Przemiły i bardzo kompetentny specjalista!!

od 1 do 5 punktów daję 10. Lekarz z powołania.Miły uprzejmy można porozmawiać na każdy temat.nigdy nie odmówi pomocy.