lek. dent. Ryszard Koziara

To bardzo miły i przyjemny stomatolog. Z wizytą nie było problemu przyjął mnie expresowo. W trakcie wizyty szczegółowo objaśnia każdy krok. Bezboleśnie wyleczył mojego zęba kanałowo. Bardzo doświadczony lekarz. Serdecznie polecam 😊😊😊

Nie polecam tego lekarza. Wizyta zakończyła się wieloma problemami ,skutki są niestety nieodwracalne.

To cud że żyje po wizycie u tego Pana. Prawie dwie godziny próbował wyrwać mi ósemkę bez obejrzenia zdjecia (nie mógł otworzyć płyty z pamorama bo jak tłumaczył córka zepsula mu wlasnie komputer). Podjął się usuwania chirurgicznego bez odpowiedniego sprzetu i asystentki. Porozcinal dziąsło, rozwiercil zęba i stwierdził że nie da rady. Oczywiście też nie zaszył tylko tak mnie zostawił. Powiedział tylko żebym sobie poszukała kogoś kto to dokończy. Myślałem że umrę i się wykrwawię, było mi tak słabo że nie mogłam iść. Nie muszę chyba pisać że z tej otwartej rany kilka godzin płynęła krew... Cudem udało się znaleźć za kilka godzin lekarza, ktory ratował sytuację. Naprawdę przestrzegam. To moja pierwsza opinia w życiu dotycząca jakiegokolwiek lekarza. Długo się zastanawiałam czy to napisać ale myślę że trzeba bo to może komuś uratować życie lub zdrowie. Naprawdę nie obraziłabym się gdyby odmówił usuwania. Jeden lekarz wcześniej uczciwie powiedział że się nie podejmie. Wystarczyło tylko trochę szczerości i zdrowego rozsądku. Proszę uważać!

Polecam z czystym sumieniem. Doktor z rewelacyjnym podejściem do pacjenta bardzo dokładny i cierpliwy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Wyrywanie dość trudnej 8, którego znani tarnowscy chirurdzy z dobrą opinią nie podjęli się trwało ok 3min bez bólu w trakcie i po zabiegu. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza. Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy ;).

Pan Rysiu,bardzo fajny i miły stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uśmiechnięty zawsze,przyjmie od ręki bez problemu,tak jak on nikt mi nie wyleczył tak dobrze zęby.Jeśli chodzi o wyrwanie ósemki to genialny.Polecam wszystkim.Oby więcej takich dentystów jak On.

Pan Rysiu,bardzo fajny i miły stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta.

Anonim 17.10.2013 Przyjął mnie od ręki bez problemów. Posiada w gabinecie rentgen, sprawnie usunął dolną siódemkę a raczej to co z niej zostało,było ciężko ale wszystko skończyło się pomyślnie, i oczywiście nic nie bolało Polecam!

Anonim
17.10.2013

Bardzo dobrze wyleczył mi kanałowo 6 ,zrobił po wypełnieniu zdjęcie .Miły i kompetentny

Przyjął mnie od ręki bez problemów. Posiada w gabinecie rentgen, sprawnie usunął dolną ósemkę. Polecam!

Jest miły kompetentny i resztki mojej obolałej ósemki usunął bez problemu i bez bólu.Polecam:)

leikarz miły i kompetentny,ekspresowo usunął mi ząb mądrośc

leikarz miły i kompetentny,ekspresowo usunął mi ząb mądrośc