lekarz Ryszard Krasiński

Bardzo polecam dr. Krasińskiego! Bardzo miły i kochany człowiek. Wizyty u lekarza ginekologa są stresujące, krępujące ale tak spokojna i wyluzowana jeszcze nigdy nie byłam na wizycie (a byłam u różnych kobiet i mężczyzn na wizytach, kilkanaście razy). Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jaką mam niewiedzę na temat zmian w organizmie w danych fazach cyklu. Dzięki dr. to się zmieniło. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, pokazuje na przykładowych obrazkach USG. I nie trzeba o to prosić :) Z wizyty wychodzi się bez myśli, że o coś zapomniało się zapytać, bo nawet nie trzeba tego robić. Poświęca odpowiednio dużo czasu.

w 11 tygodniu ciąży dr Krasiński stwierdził u mnie poronienie w toku(stwierdził krwiaka i to,że odeszły już mi wody płodowe) i odesłał do szpitala na usunięcie ciąży. Okazało się,że było to poronienie zagrażające, że owszem krwiak jest duży, ale o odejściu wód nie ma mowy. Ponadto kazał na siebie długo czekać, mimo że informowałam go o obfitym krwawieniu, wzbudził we mnie poczucie winy,że to moja wina,że ciąża została utracona. Dzisiaj jestem w 33 tygodniu ciąży, po krwiaku nie ma śladu i czekam na rozwiązanie. Nigdy jednak nie zapomnę tych emocji podczas tamtej wizyty u doktora

Mam mieszane uczucia co do doktora Krasińskiego. Myślę, że jest lekarzem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Plus za to, że dokładnie sprawdził na początku ciąży, czy nie jest pozamaciczna (z OM był 7-8 tydzień, a tak naprawdę 3-4 tydzień ciąży, dlatego nie było jeszcze widać pęcherzyka na usg). Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, tłumaczy wszystko dokładnie i rysuje na kartce jeśli trzeba, zleca badania, analizuje je. Minus: mówilam o tym, że podczas pierwszego porodu pękła mi szyjka, ale to zignorował. Od 12 tyg do 20 nie badał mnie na fotelu. Dlatego nie wykrył, że skraca mi się szyjka i nie skierował na szef do szpitala. Pytał tylko, jak się czuję, a ja nie czułam nic niepokojącego. Dwa dni po wizycie u niego (na której mnie nie badał) poroniłam dziecko w 20 tyg. ciąży na skutek niewydolności szyjkowej. Nie mam do niego o to żalu, ale gdy przyszłam do niego po poronieniu z dokumentacją ze szpitala wyszedł chyba z założenia, że chcę go oskarżać. A ja chciałam, żeby mi wyjaśnił co lekarze napisali w mojej karcie choroby. Zaczął prawie krzyczeć na mnie "Po co to pani? Do czego pani to potrzebne?" wskazując na dokumenty.
I maly minus za nazywanie antykoncepcji "lekami". Moja płodność to nie choroba, nie trzeba jej "leczyć". Podsumowując: dobry lekarz, ale popełnia błędy. Panie doktorze, myślę, że Pan mnie kojarzy. Nie mam do Pana żalu. Tak miało być. Ale proszę częściej badać pacjentki.

Jeszcze kilka dni temu poleciłabym Pana Krasińskiego, ale teraz całkowicie odradzam. Leczył u mnie zaburzenia owulacji bez wykonania podstawowych badań hormonalnych, które zlecił mi inny lekarz i na ich podstawie postawił diagnozę. Pan Krasiński obserwował moje cykle przez USG wiele razy i nie dostrzegł, że mam zespół policystycznych jajników. Lekarz karmi swoje pacjentki tylko hormonami (w ciemno) i złudną nadzieją, z góry zakłada, że leczenie zakończy się sukcesem. Niestety w moim przypadku było inaczej. Leczył mnie tylko objawowo, bez postawienia diagnozy. Szkoda!

POLECAM!!!!!!!!!!!!byłam u Pana doktora pierwszy raz i naprawdę mnie zaskoczył swoją uprzejmością, wyjaśnił wszystko na temat mojej dolegliwości w sposób bardzo dokładny, poświęca dużo czasu. Widać, że zależy Mu na pacjentach i jest bardzo zaangażowany. Lekarza poleciła mi koleżanka, również zadowolona z wizyty.

Polecam. Wiedza, doświadczenie oraz uprzejmość to nie jedyne zalety pana doktora. Przede wszystkim nie olewa pacjentek jak robią to inni lekarze.

Lekarz Godny zaufania. Naprawdę polecam!

Lekarz Godny zaufania. Naprawdę polecam!

Moja mama miała niedawno problemy ze sprawami kobiecymi. Była u jakiegoś lekarza, ale jej nie pomógł. Potem poszła do doktora Krasińskiego a on dobrał odpowiednie leczenie i mama w końcu jest zdrowa. Miły i kompetentny doktor.

Pan doktor Krasiński jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Od dłuższego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Przypadkiem dowiedziałam się o Panu Doktorze i postanowiłam spróbować (pomimo, że wcześniej kilku innych lekarzy zawiodło moje zaufanie). To człowiek niesamowicie kompetentny i na każdej wizycie poświęcał mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumaczył i uprzedzał o konsekwencjach różnych decyzji. Już na pierwszej wizycie stwierdził, że jestem kandydatką na matkę i po niecałych trzech miesiącach okazało się, że jestem w ciąży!!! Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy na tak cudownego lekarza:) Teraz jestem w trzecim miesiącu ciąży i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł ją prowadzić. Serdecznie polecam wszystkim doktora Krasińskiego.

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam i będę Go chwalić do końca mojego życia. Dzięki Panu Doktorowi mam cudowne trojaczki. Podczas ciąży czułam się bezpieczna i spałam spokojnie wiedząc, że jestem pod opieką tak dobrego lekarza. Podczas kazdej wizyty mogłam zapytać o wszystko co mnie nurtowało i na każde pytanie uzyskałam konkretną odpowiedz. Gdyby nie Pan Doktor nie wiem jakby przebiegała moją ciąża, a tak mam wspaniałe, zdrowe dzieci i mogę tylko dziękować za wszystko.