lekarzRyszard Krasiński

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
18 opinii

• 5

POLECAM!!!!!!!!!!!!byłam u Pana doktora pierwszy raz i naprawdę mnie zaskoczył swoją uprzejmością, wyjaśnił wszystko na temat mojej dolegliwości w sposób bardzo dokładny, poświęca dużo czasu. Widać, że zależy Mu na pacjentach i jest bardzo zaangażowany. Lekarza poleciła mi koleżanka, również zadowolona z wizyty.

• 5

Polecam. Wiedza, doświadczenie oraz uprzejmość to nie jedyne zalety pana doktora. Przede wszystkim nie olewa pacjentek jak robią to inni lekarze.

• 5

Lekarz Godny zaufania. Naprawdę polecam!

• 5

Moja mama miała niedawno problemy ze sprawami kobiecymi. Była u jakiegoś lekarza, ale jej nie pomógł. Potem poszła do doktora Krasińskiego a on dobrał odpowiednie leczenie i mama w końcu jest zdrowa. Miły i kompetentny doktor.

• 5

Pan doktor Krasiński jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Od dłuższego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Przypadkiem dowiedziałam się o Panu Doktorze i postanowiłam spróbować (pomimo, że wcześniej kilku innych lekarzy zawiodło moje zaufanie). To człowiek niesamowicie kompetentny i na każdej wizycie poświęcał mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumaczył i uprzedzał o konsekwencjach różnych decyzji. Już na pierwszej wizycie stwierdził, że jestem kandydatką na matkę i po niecałych trzech miesiącach okazało się, że jestem w ciąży!!! Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy na tak cudownego lekarza:) Teraz jestem w trzecim miesiącu ciąży i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł ją prowadzić. Serdecznie polecam wszystkim doktora Krasińskiego.

• 5

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam i będę Go chwalić do końca mojego życia. Dzięki Panu Doktorowi mam cudowne trojaczki. Podczas ciąży czułam się bezpieczna i spałam spokojnie wiedząc, że jestem pod opieką tak dobrego lekarza. Podczas kazdej wizyty mogłam zapytać o wszystko co mnie nurtowało i na każde pytanie uzyskałam konkretną odpowiedz. Gdyby nie Pan Doktor nie wiem jakby przebiegała moją ciąża, a tak mam wspaniałe, zdrowe dzieci i mogę tylko dziękować za wszystko.

• 5

Do doktora trafiłam w Pułtusku.Przedtem 3 lata starań o ciążę.I nic!!Różne metody leczenia,opinie,zalecenia,czasami dziwaczne.Wysłuchał,zrobił USG.Recepty.Zalecenia.I co? Jestem w ciąży !Poprzednie trzy lata po prostu stracone.Konkretny,fachowy.kompetentny.POLECAM!

• 2
  • 2
  • 3
  • 1

Nie polecam tego lekarza. Moja ciąża obumarła,a lekarz mi nic nie powiedział,że coś jest nie tak,nawet wspominał że się dobrze rozwija. A na USG w szpitalu w 13 tygodniu zaskoczenie płód jest martwy od 6 tyg.Przez 7 tyg. myślałam,że moje dziecko żyje,a tu szok :'(

• 5

Do Pana doktora trafiłam niedawno, szczerze nie oczekiwałam zawiele od wizyty na NFZ, ale ku moiemu zaskoczeniu Pan Doktor duszaa nie człowiek, wszystko jasno wyraźnie tłumaczył, poswięcił tyle czasu ile potrzeba. Godny polecenia specjalista. Moje dalsze kłopoty " ze zdrowiem " wymagały wizyt prywantch, równiez polecam .

• 5

Jestem pod wrażeniem, super specjalista i człowiek, polecam gorąco!!!

• 5

Czy spełnił moje oczekiwania? w 100 % . Czy jest kompetentny?* RZECZOWO I DOKŁADNIE WSZYSTKO WYJAŚNIA. BYŁAM U LEKARZY W WARSZAWIE ALE ZDECYDOWANIE NIEKTÓRYCH PRZEWYŻSZA WIEDZĄ. Czy jest uprzejmy?* JEST BARDZO UPRZEJMY, W ZWIĄZKU Z CZYM STALE DO NIEGO CHODZĘ GDY MAM JAKIS PROBLEM BO NIE KOMENTUJE JAKOŚ ZŁOŚLIWIE GDY JEST COŚ NIE TAK W PRZESIWIEŃSTWIE DO JEDNEJ PANI DR U KTÓREJ BYŁAM Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? BARDZO DUZO NAWET 1,5 H GDY BYŁAM PIERWSZY RAZ. CO MNIE POZYTYWNIE ZASKOCZYŁO PONIEWAŻ U WIĘKSZOŚCI WIZYTA TRWA MAX 15 MIN. Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? WSZYSTKO DOKŁADNIE I RZECZOWO WYTŁUMACZY W ZWIĄZKU Z CZYM NIGDY NIE MIAŁAM WĄTPLIWOŚCI CZY COŚ MOŻE BYĆ NIE TAK, CO SIĘ WTEDY STANIE. ROZRYSUJE WSZYSTKO, SPYTA SIĘ CZY WSZYSTKO JEST ZROZUMIAŁE, POKARZE NA ZDJĘCIACH, NA USG CO CZYM JEST I CO JEST NIE TAK, JAK BĘDZIE SIĘ TO DŁUGO LECZYĆ I CZYM. CO W RAZIE GDYBY NIE POSKUTKOWAŁO. POCIESZY ŻE NIE JEST TAK STRASZNE JAK SIE WYDAJE. Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego?ZDECYDOWANIE TAK . Czy wzbudza zaufanie?TAK. SWOIM PROFESJONALIZEM I WŁAŚCIWYM PODEJŚCIEM DO PACJENTKI. Czy polecił byś tego lekarza znajomemu? TAK, JUŻ POLECIŁAM KILKA RAZY. MOJE KOLEŻANKI, RÓWNIE JAK JA BYŁY Z NIEGO ZADOWOLONE.

• 5

Trochę się bałam iść do ginekologa mężczyzny by zrobić wszystkie kompleksowe badania mimo to zdecydowałam się i nie żałuje, wszystko mi bardzo dokładnie wytłumaczył, dzięki czemu cały stres zniknął, był bardzo delikatny a atmosfera była bardzo pozytywna, ogóle bardzo mocno polecam Pana Doktora :)

• 5

Dr Ryszard Krasiński to nie tylko lekarz, ale człowiek z powołaniem.Oddaje się sprawie w całości. Każdorazowo poświęca pacjentce 1,5h!Wszystko tłumaczy, pokazuje, ma się wrażenie, że się uczestniczy w bardzo fajnych i wyczerpujących (pod względem wiedzy) zajęciach z biologii. 0 krępacji-dosłownie!Naprawdę z całego serca polecam, taki ktoś to w dzisiejszych czasach rzadkość. Dziękuję Panie doktorze :)

• 4

Wczoraj miałam wizytę i do tej pory jestem pod wrażeniem! Bardzo rzeczowy, kompetentny czlowiek iprzy tym bardzo sympatyczny!

• 4

gwoli wyjasnienia - 80 zł wizyta i 80 zł usg jesli ktos chce lub jest taka potrzeba

• 1

To wspaniały lekarz, rzeczowa i bardzo konkretna. Chodzę do niej od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła, chodzi też do niej większość moich koleżanek, wszystkie jesteśmy zadowolone

• 5

Bardzo dobry specjalista,dużo czasu poświęca pacjentkom. Tłumaczy dokładnie każdy przebieg badania. Jest otwarty.

• 5

Dr.Krasiński jest dobrym specjalistą z dużym doświadczeniem.

Gdzie przyjmuję

Mickiewicza 10 m 10
    52,865296721,0998689604164962

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat