lekarz Ryszard Krasiński

Anonim

06.12.2011

Czy spełnił moje oczekiwania? w 100 % . Czy jest kompetentny?* RZECZOWO I DOKŁADNIE WSZYSTKO WYJAŚNIA. BYŁAM U LEKARZY W WARSZAWIE ALE ZDECYDOWANIE NIEKTÓRYCH PRZEWYŻSZA WIEDZĄ. Czy jest uprzejmy?* JEST BARDZO UPRZEJMY, W ZWIĄZKU Z CZYM STALE DO NIEGO CHODZĘ GDY MAM JAKIS PROBLEM BO ...

Czy spełnił moje oczekiwania?
w 100 % .

Czy jest kompetentny?*

Czy jest uprzejmy?*
JEST BARDZO UPRZEJMY, W ZWIĄZKU Z CZYM STALE DO NIEGO CHODZĘ GDY MAM JAKIS PROBLEM BO NIE KOMENTUJE JAKOŚ ZŁOŚLIWIE GDY JEST COŚ NIE TAK W PRZESIWIEŃSTWIE DO JEDNEJ PANI DR U KTÓREJ BYŁAM

Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?
BARDZO DUZO NAWET 1,5 H GDY BYŁAM PIERWSZY RAZ. CO MNIE POZYTYWNIE ZASKOCZYŁO PONIEWAŻ U WIĘKSZOŚCI WIZYTA TRWA MAX 15 MIN.

Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? WSZYSTKO DOKŁADNIE I RZECZOWO WYTŁUMACZY W ZWIĄZKU Z CZYM NIGDY NIE MIAŁAM WĄTPLIWOŚCI CZY COŚ MOŻE BYĆ NIE TAK, CO SIĘ WTEDY STANIE. ROZRYSUJE WSZYSTKO, SPYTA SIĘ CZY WSZYSTKO JEST ZROZUMIAŁE, POKARZE NA ZDJĘCIACH, NA USG CO CZYM JEST I CO JEST NIE TAK, JAK BĘDZIE SIĘ TO DŁUGO LECZYĆ I CZYM. CO W RAZIE GDYBY NIE POSKUTKOWAŁO. POCIESZY ŻE NIE JEST TAK STRASZNE JAK SIE WYDAJE.
Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego?ZDECYDOWANIE TAK .

Czy wzbudza zaufanie?TAK. SWOIM PROFESJONALIZEM I WŁAŚCIWYM PODEJŚCIEM DO PACJENTKI.
Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?
TAK, JUŻ POLECIŁAM KILKA RAZY. MOJE KOLEŻANKI, RÓWNIE JAK JA BYŁY Z NIEGO ZADOWOLONE.

Justyna

24.02.2016

w 11 tygodniu ciąży dr Krasiński stwierdził u mnie poronienie w toku(stwierdził krwiaka i to,że odeszły już mi wody płodowe) i odesłał do szpitala na usunięcie ciąży. Okazało się,że było to poronienie zagrażające, że owszem krwiak jest duży, ale o odejściu wód nie ma mowy. Ponadto kazał na siebie długo czekać, mimo że informowałam go o obfitym krwawieniu, wzbudził we mnie poczucie winy,że to moja wina,że ciąża została utracona. Dzisiaj jestem w 33 tygodniu ciąży, po krwiaku nie ma śladu i czekam na rozwiązanie. Nigdy jednak nie zapomnę tych emocji podczas tamtej wizyty u doktora

Agnieszka

16.05.2015

Mam mieszane uczucia co do doktora Krasińskiego. Myślę, że jest lekarzem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Plus za to, że dokładnie sprawdził na początku ciąży, czy nie jest pozamaciczna (z OM był 7-8 tydzień, a tak naprawdę 3-4 tydzień ciąży, dlatego nie było jeszcze widać pęcherzyka na usg). Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, tłumaczy wszystko dokładnie i rysuje na kartce jeśli trzeba, zleca badania, analizuje je. Minus: mówilam o tym, że podczas pierwszego porodu pękła mi szyjka, ale to zignorował. Od 12 tyg do 20 nie badał mnie na fotelu. Dlatego nie wykrył, że skraca mi się szyjka i nie skierował na szef do szpitala. Pytał tylko, jak się czuję, a ja nie czułam nic niepokojącego. Dwa dni po wizycie u niego (na której mnie nie badał) poroniłam dziecko w 20 tyg. ciąży na skutek niewydolności szyjkowej. Nie mam do niego o to żalu, ale gdy przyszłam do niego po poronieniu z dokumentacją ze szpitala wyszedł chyba z założenia, że chcę go oskarżać. A ja chciałam, żeby mi wyjaśnił co lekarze napisali w mojej karcie choroby. Zaczął prawie krzyczeć na mnie "Po co to pani? Do czego pani to potrzebne?" wskazując na dokumenty.
I maly minus za nazywanie antykoncepcji "lekami". Moja płodność to nie choroba, nie trzeba jej "leczyć". Podsumowując: dobry lekarz, ale popełnia błędy. Panie doktorze, myślę, że Pan mnie kojarzy. Nie mam do Pana żalu. Tak miało być. Ale proszę częściej badać pacjentki.

Karolina

03.10.2014

Jeszcze kilka dni temu poleciłabym Pana Krasińskiego, ale teraz całkowicie odradzam. Leczył u mnie zaburzenia owulacji bez wykonania podstawowych badań hormonalnych, które zlecił mi inny lekarz i na ich podstawie postawił diagnozę. Pan Krasiński obserwował moje cykle przez USG wiele razy i nie dostrzegł, że mam zespół policystycznych jajników. Lekarz karmi swoje pacjentki tylko hormonami (w ciemno) i złudną nadzieją, z góry zakłada, że leczenie zakończy się sukcesem. Niestety w moim przypadku było inaczej. Leczył mnie tylko objawowo, bez postawienia diagnozy. Szkoda!

MONIKA

05.04.2014

POLECAM!!!!!!!!!!!!byłam u Pana doktora pierwszy raz i naprawdę mnie zaskoczył swoją uprzejmością, wyjaśnił wszystko na temat mojej dolegliwości w sposób bardzo dokładny, poświęca dużo czasu. Widać, że zależy Mu na pacjentach i jest bardzo zaangażowany. Lekarza poleciła mi koleżanka, również zadowolona z wizyty.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Maków Mazowiecki"?

Stanisław Korzyb

Bożena Ambroziak