lekarz Ryszard Kruczyński

Pan doktor nie robi tego, o czym mowi podczas wywiadu wstepnego, w rezultacie efekt dzialan medycznych nie jest zadowalajacy.Nie polecam,

Dr prowadził moje ciąże .Zawsze mogłam na niego liczyc.Był przy moich porodach i póżniej odwiedzał mnie na położnictwie.Gdy miałam wątpliwości zawsze dokładnie je wyjaśniał nieraz nawet telefonicznie.Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie.Bardzo go polecam.Koszt 100 zł w tym cytologia.

Ja nie polecam tego lekarza, wydał złą diagnozę i naciągnął mnie na niepotrzebne koszty.

Super lekarz, badrdzo mi pomógł. Przeprowadził operację, bez żadnych komplikacji wyszłam do domu. Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Polecam wszystkim.

Świetny specjalista, konkretny, cierpliwy, fachowe podejście do pacjenta. Podczas pobytu w szpitalu wykazywał duże zainteresowanie, mimo iz jeszcze wtedy nie chodziłam do Jego gabinetu, po tym jak się mna zajął chodzę do Niego do dziś, prowadził moją ciążę - 100% satysfakcji, oby takich lekarzy jak najwięcej.

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Każdej pacjence daje te same leki.Jeszcze raz nie!!!!

super lekarz,bardzo kompetenty zrównowazony, opanowany a i za żartuje, taki swój człowiek. Ma bardzo duzą wiedzę, nie gada tylko leczy, prowadził mnie przez cały okres ciąży urodziłam super zdrową dziewczynkę, był przy moim porodzie, bardzo duże zainteresowanie moim stanem zdrowia również po porodzie. W gabinecie nigdy nie ma kolejek,czego nie ma w innych gabinetach, chociaz ma duzo Klientek, super zorganizowany. Pan doktor leczył mnie równiez przed ciążą jestem bardzo zadowolona i POLECAM !

Naprawdę godny polecenia. Lekarz z powołania.

Naprawdę godny polecenia. Lekarz z powołania.