lekarz Ryszard Lis

Lekarz rodzinny

2,1
2,1

Lekarz kompetentny, wysłucha z uwagą pacjenta, nie mam dla Niego znaczenia, że wizyta może potrwać nawet półtorej godziny, nie patrzy na czas. Dogłębnie analizuje wyniki badań i nawet obszerną dokumentację lekarską, skrupulatnie zapisuje historię schorzeń danego pacjenta i co ważne stara się dobrać właściwe leki. Jeśli chodzi o kontakt, to nawet jeśli nie może Pan doktor odebrać telefonu, to zawsze oddzwoni lub wyśle wiadomość.

Lekarz od grypy i wypisywania zwolnień - to jego słowa. Ale prywatnie wyleczy wszystko $ poprostu tragednia

Pan dr nie raczy spojrzeć na pacjenta,z widoczna niechecia bada,wypraszajac pacjenta na zaplecze,gdyz pacjent zaraża!!to przechodzi ludzkie pojecie,nie potrafi sluchac,leczyc,ani sie zachowac,no chyba,ze za 200 zl ale to juz prywatnie

Pan Lis uważa się za wyjątkowego specjalistę,ceni się bardziej od Profesora. Więcej pokory by się przydało. To szczyt wszystkiego, żeby pobierać takie duże pieniądze za zwykłą wizytę i USG, które każdy lekarz wykonuje za przystępną i normalną kwotę. To lekarz dla naiwnych pacjentów, on leczy pustymi słowami i za to każe sobie słono płacić. Szybko wypłukuje z pieniędzy bez żadnych najmniejszych efektów poprawy!

PRYWATNIE LECZY OK NA KASE ODSYŁA DO SZPITALA A TAM SIE NABIJAJĄ Z JEGO DIAGNOZY

Tylko prywatna wizyta wzrusza doktora . Nie polecam!!!!!!!!!!!!

Tylko prywatna wizyta wzrusza doktora . Nie polecam!!!!!!!!!!!!

Szok!! Bardzo pozytywny szok, ngdy nie spotkałam się z lekarzem, który potrafi doradzić i wyleczyć, nie namawiając na wizytę domową. Obsługa fachowa, spotkałam sie z czymś , co nigdy nie miało miejsca w innych gabinetach lekarskich-mianowicie z kompleksowym badaniem, zazwyczaj lekarze z góry określali chorobę nie kierując mnie na badania laboratoryjne i zapisywali leki,które oczywiście przez organizm nie były całkowicie akceptowane. U dr Lisa zostałam wyleczona ZIOŁAMI, bez jakichkolwiek skutków ubocznych. POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Lekarz nie zleca badań profilaktycznych,reaguje dopiero na zaistniały stan chorobowy.Być może inny jest przy wizytach prywatnych.

prywatnych.