dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

Bardzo dobry specjalista z zakresu urologii i onkologii. Od 19 jestem jego pacjentem. To czas który został mi podarowany m,in. przez Pana doktora . Polecam każdemu tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta może służyć za przykład.

Dr Maranda to wspaniały specjalista. Jedyny, który zna się na gruźlicy układu moczowego i chce leczyć. Gdyby nie On, pewnie nie miałabym już nerki. W bardzo wielu poradniach ze zdziwieniem przyjmowano informację o mojej gruźlicy. Okazywało się jednak, że leczą tylko gruźlicę płuc, a ja miałam radzić sobie sama, albo z urologiem, który (dzięki temu, że praktyki studenckie odbył w Tuszynku), prawidłowo zdiagnozował moje dolegliwości. Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

Nie wiem jaki z niego fachowiec (nie było mi dane spotkać się z jaśnie wielmożnym lekarzem) ale przedsiębiorca bardzo słaby. Starając się o prywatną wizytę, chcąc jedynie się dowiedzieć przed przyjściem, czy będę w stanie przeprowadzić całe leczenie przed swoim wyjazdem z Łodzi zostałem postawiony w sytuacji: przychodzisz i płacisz mi za pierwszą wizytę ryzykując, że już Ciebie tutaj nie będzie na kolejnej albo szukaj sobie gdzie indziej lekarza. Stosunek do pacjenta (Klienta) jak do więźnia w obozach koncentracyjnych, kasa ważniejsza niż człowiek!

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Problemy z kamicą nerkową -tu u tego lekarza znajdziesz rozwiązanie problemu.Zaufaj.Lekarz godny polecenia.

dzięki niemu mój narzeczony żyje, szybkie przyjęcie na oddział, szybka operacja. lekarz godny polecenia

wiele osób ,moich bliskich leczył dr Maranda wszystkie osoby bardzo zadowolone z wyniku leczenia.

bardzo dobry specjalista ,kompetentny i serdeczny czlowiek.

bardzo dobry specjalista ,kompetentny i serdeczny czlowiek.

świetny specjalista , bardzo życzliwy ,

świetny specjalista , bardzo życzliwy ,

We współczesnym świecie nie liczy się drugi człowiek nie liczy się drugi człowiek – według tej „maksymy” byłam traktowana w innym łódzkim szpitalu, ale nie w Tuszynku na oddziale urologii. Żeby być dobrym lekarzem, trzeba być dobrym człowiekiem, a takim właśnie jest Pan dr RYSZARD MARANDA. Profesjonalista w swoim fachu, rzeczowy, pogodny, uśmiechnięty, a do tego ma wspaniały kontakt z pacjentem, szkoda tylko, że jest tak zabiegany. Dziękuję losowi, że trafiłam do Tuszynka i dr Marandy. Wyrażam również wdzięczność pozostałym lekarzom i pielęgniarkom z oddziału. Panie Doktorze, życzę Panu dużo ...

Panie Doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości w obronie urologii w Tuszynku. Jeżeli łódzkie władze postawią na swoim to nie wiedzą, co czynią!

Wdzięczna pacjentka,

KJ