lekarz Ryszard Marek

Urolog

Mało jest takich lekarzy w RP Pacjent RDz

Mało jest takich lekarzy w RP
Pacjent RDz

Świetny fachowiec, uczciwy i poważnie traktujący pacjenta . Polecam pacjentom którzy oczekują skutecznej pomocy.

Najgorsze jest, ze ten lekarz nawet prywatnie traktuje pacjenta jak zlo konieczne.

Nie doszło do mojej wizyty u tego pana. Zadzwoniłam do niego i grzecznie spytałam o PRYWATNĄ wizytę w tym samym dni,bo zależało mi na poradzie lekarskiej jak najszybciej. Od Pana doktora usłyszałam,że to jest niemożliwe oraz, że mu przeszkadzam swoim telefonem i on nie ma czasu ze mną w ogóle rozmawiać oraz żebym poszukała sobie kogoś innego. Chyba powinnam podziękować,że w ogóle odebrał ode mnie telefon. Bezczelność nie zna granic... nie mówiąc o stosowaniu przysięgi Hipokratesa