dr n. med. Ryszard Mucha

Po biopsji mamitomicznej w piersi zrobil się krwiak i tak 3 tygodnie doktor czyścił ,że doprowadził do zaskazenia piersi.Zrobil się ropień i kazał smarować maściami a pierś coraz większa ,wylądowałam w szpitalu na operacji ale już u innego lekarza.Rok dochodziłam do zdrowia i nie będzie już jak było ..zostało twarde w piersi.

No niestety przyłączam się do chóru tych na poprzednich stronach, którzy pisali "omijać szerokim łukiem". Taki lekarz nie powinien pracować z pacjentami. Bardzo odstaje zarówno pod względem stosunku do pacjentów, jak i postrzegania swojej pracy od standardu lekarzy, do których przyzwyczaiłam się od wielu lat w Sigmie-bi. Trudno uwierzyć tym, którzy piszą, że był uprzejmy, empatyczny i cokolwiek tłumaczył. Bo nie ma tego w swoim DNA zdaje się. Swoim stosunkiem do pacjenta przypomina najgorsze przypadki z lat 70-tych. Szczególnie jego stosunek do bólu w trakcie zabiegu- chyba uważa, że 2 pyralginy i apap to wystarczające znieczulenie do zabiegu. Byłam u niego dwa razy ( biopsja+ komplikacje po biopsji) i takiego bólu to już wiele lat nie czułam u lekarza, a do tego chirurga. Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek.

Po skończonym w ekspresowym tempie leczeniu mogę z czystym sumieniem polecić doktora. Podejmuje szybko decyzję i zleca kompleksowe badania . To bardzo dobry specjalista.

Polecam z całego serca . Byłam kilka razy na USG i na biospji. I znów się zapisuję na kontrolne USG.

Doktor Mucha to bardzo dobry fachowiec wszystkie badania są wykonane profesjonalnie w miłej atmosferze. Pan Doktor potrafi dobrze doradzić co robić w danej sytuacji, na wszystkie pytania odpowiada spokojnie i rzeczowo. Polecam Doktor godny zaufania.

Jestem pacjentka Pana doktora od 2020 roku. Jestem już po 3 biopsjach. Owszem badanie nieprzyjemne. Ale ważne dla mojego zdrowia bo podczas tego badania wycinana jest cała zmiana. Pan doktor jest taki jak trzeba. Wszystko dokładnie tłumaczy co będzie robił. Jest spokojny i to się udziela pacjentowi pozytywnie. Jak widzi że pacjent się stresuje to próbuje go rozweselic. Fajne podejście. Polecam z całego serca

Lekarz miły, empatyczny, bada solidnie i długo (co dla mnie jest wyznacznikiem dokładności). Odpowiada na pytania, tłumaczy. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Odniosłam odwrotne wrażenie. Polecam serdecznie Pana Doktora.

Pan doktor absolutnie nie nadaje się do pracy z pacjentami! Brak jakiejkolwiek empatii, nie wspominając już o sposobie traktowania pacjentek (wykonując usg piersi prosi pacjentkę o ściągnięcie biustonosza i pacjentka tak siedzi/leży z gołym biustem podczas gdy pan doktor jest wpatrzony w ekran swojego telefonu bądź monitora komputera). Sytuacja niezwykle komfortowa dla pacjentek... Sposób przekazywania informacji przez dr Muchę pozostawia wiele do życzenia. Wykrywając zmianę w piersi informuje pacjentkę, że ma nowotwór tylko jeszcze nie wiadomo czy łagodny czy złośliwy. Niby prawda, ale hallo! Słowa mają moc panie doktorze (celowo używam małych liter, ponieważ do takich lekarzy brakuje mi szacunku). Jak można bez potwierdzenia histopatologicznego mówić pacjentce, że ma nowotwór. Chyba istnieje inny sposób przekazywania takich informacji. Ale jak widać pan doktor chyba nie uczestniczył w zajęciach etyki i języka polskiego. Nie polecam! Stracony czas i zszargane nerwy.

Jestem pacjentką doktora i oceniam go najwyżej, ze względu na konkretność, profesjonalizm oraz dostępność. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, jest szybki i profesjonalny. Krzywdzące są te opinie poniżej moim zdaniem wysłane prawdopodobnie przez te samą osobę. Należy się zastanowić co jets najważniejsze u lekarza - moim zdaniem profesjonalizm w swojej dziedzinie.

Bardzo dobry lekarz . Wszystkie badania wykonywane były profesjonalnie w miłej atmosferze. Z całego serca mogę polecić doktora Muchę. Na koniec dobra rada dla pacjentów proszę podchodzić do innych z empatią, wyrozumiałością i pamiętać, że lekarz też człowiek i nie możliwym jest przez 8 lub więcej godzin bez chwili przerwy przyjmować pacjentów.