dr n. med. Ryszard Peterlejtner

U pana Ryszarda byłem na operacji na refluks żołądkowy operacja przebiegła pomyślnie i jak najbardziej polecam pana Ryszarda Tylko miło by by było zmniejszyć czas czekania w kolejce jak ktoś chce się wybrać do pana doktora to trzeba się liczyć z tym że w kolejce można czekać czasem i z 5godz a nawet i więcej ale warto.

Doskonały lekarz z powołania, uratował mi rękę po złamaniu łokcia. Błyskawicznie przeprowadzona operacja zaraz po wypadku zapobiegła paraliżowi.Jestem pełen uznania dla profesjonalizmu Pana Doktora. Towarzyszyła temu troskliwa opieka w szpitalu i przesympatyczny kontakt z lekarzem.

Mam do Pana Doktora wielki szacunek i gorąco go polecam. Trzy lata temu nadziałam się na śrubę wystającą z kosiarki - efekt ogromna dziura pod kolanem dużo krwi i ogromny ból. Pojechałam zaraz do swojego szpitala pogotowie. Byłam tam potraktowana jak nie mile widziany gość. Lekarz dyżurny był lekarzem ogólnym i do tego tak nie miłym że Pan doktor to przy nim miły i uprzejmy starszy pan. Lekarz dyżurny na pytanie zadane przeze mnie czy trzeba to zszyć kazał mi podpisać oświadczenie iż nie wyrażam na to zgody i jak chce to mogę sobie jechać do domu :/ więc zgodziłam się - to był błąd. Zszył mi ranę za mocno. Poszłam do chirurga a mamy ich 4 w szpitalu - byłam u każdego po kolei i to nie z własnego wyboru po prostu tak akurat wyszło.
Jeden popatrzył i tyle. Drugi kazał mi zdjąć opatrunek i chodzić tak przez 14 dni niestety chyba nie zauważył że było lato a ja mieszkam na wsi. Rana się zapaskudziła mimo że ja przemywałam - zrobiła się czerwona na obrzeżach , poszłam po 14 dniach na zdjęcie szwów i co trzeci lekarz - popatrzył kazał pielęgniarce zdjąć jeden szef i nic nie przepisał. Po paru dniach przyszłam do 4 lekarza przepisał maść i nic. Rana się nie goiła i było coraz gorzej. Pojechałam do Pana Leitnera i co po dość długim czekaniu to akurat mi nie przeszkadzało dostałam się. Pan doktor pozdejmował szwy i był w szoku. Okazało się że mam tam ropę i jeśli jeszcze by mnie ci nasi wspaniali lekarze poleczyli to ropa doszła by do kości - no i może nawet amputacja. Oczyścił - bez znieczulenia - łzy i ból. Dał od siebie swoje mydło opatrunki itp. przepisał leki. powiedział jak mam postępować. Podziałało 3 wizyty - zaproponował zabieg kosmetyczny ale odmówiłam - nie żałuję. A jemu będę do końca życia wdzięczna. Warto było tam pojechać stracić czas i narazić na ból. To tylko człowiek ma prawo się pomylić ale nasi żuromińscy to rzeźnicy. Więc nie można wymagać od niego poświęcania zbyt wielu godzin na siebie - bo ja jestem najważniejszy. Poza tym nie musi być miły ma być SKUTECZNY - w miarę swoich możliwości oczywiście. DZIĘKUJĘ BARDZO :D

doskonały lekarz wyleczył naszą babcię! Nikt nie chciał operować woreczka żółciowego ze względu na wiek (87lat). Pan Doktor się podjął i babcia po 2 tygodniach czuje się bardzo dobrze. Dziękujemy!

U dr robiłam korekte 1 małżowiny usznej. Trafiłam tam przez przypadek po tym jak "wykiwał" mnie lekarz z Olsztyna. Na początku zdziwiła mnie niska cena,całkiem inne wymagane badania i opis zabiegu (porównujac do Olsztyna). Co do oceny lekarza-bardzo zajety, ma duzo pacjentow ktorym poswieca malo czasu,zyje troche w swoim świecie, ogolnie maly kontakt z pacjentem , ale za to profesjonalny, nie za drogi,wyrozumiały. Podsumowując jeśli komuś zależy na "złotej rączce" to polecam :)

To nie lekarz ani przychodnia,to maszyna do zarabiania pieniędzy.Ludzie przyjeżdżający z całej Pilski czekają w wielogodzinnych kolejkach.Pacjent jest tam traktowany jak produkt w fabryce w której robi się na akord.Leczył mnie prawie dwa lata,straciłem ok 4 tyś.i na ostatniej wizycie postawił diagnozę,że jednak nie da się nic zrobić i albo amputacje albo położę się prywatnie na odział na ok.2 miesiące i przyjmę specjalne zabiegi,koszt to ok.16 tyś.Efekt jaki uzyskałem nijak miał się do tego co osiągnąłem po 30 zabiegach w komorze hiperbarycznej we Wrocławiu.Koszt zabiegów i badań nie licząc dojazdów ok 80 zł.Oceńcie Państwo sami,dla mnie to zwykły szarlatan.

Minęło właśnie dwa lata od operacji jaką przeprowadzil doktor na moim kolanie (osteotomia podkolanowa) i dzięki tej operacji mogę chodzic bez bólu. Jestem mu bardzo wdzięczna za to. Mieszkam 250 km od jego szpitala ale opinię o nim wydała jego pacjentka, którą znałam i zaryzykowałam i nie żałuję. W kontakcie z pacjentem jest bardzo bezpośredni miałam wrażenie że znamy się od dawna już po rozmowach wstępnych przez telefon, fakt jest lekarzem bardzo zajętym ale poświęca wedlug mnie pacjentowi odpowiednią ilość czasu.

najlepszy chirurg jakiego znam w całej Polsce duzo jezdziłam z choroba męża po Polsce jedni chcieli uciąć nogę inni usztynić lub nic się nieda zrobić (kaleka) po operacji u doktora minęło 4 lata chodzi ,pracuje ,jeżdzi samochodem Dziękuje doktorowi i polecam gorąco IRK

najlepszy chirurg jakiego znam w całej Polsce duzo jezdziłam z choroba męża
Dziękuje doktorowi i polecam gorąco
IRK

Mam do tego lekarza pełne zaufanie, to jest osoba przy której czuję się bezpiecznie. :) Kompetentny fachowiec, taka "złota rączka". Podoba mi się to, że jest delikatny, zawsze gdy sprawi ból mówi "przepraszam". Jedyny minus jaki widzę, to taki że niespecjalnie opowiada o chorobie. Mruczy coś pod nosem (do siebie), ale na zadane pytania odpowiada wyczerpująco. Jednak trzeba go pytać, bo sam niewiele powie. Jeśli chodzi o uprzejmość to bywa różnie - czasami jest super miły i dowcipny, czasami opryskliwy. Mimo wszystko bardzo go lubię i chciałabym żeby jak najdłużej pracował w swoim zawodzie.

Lekarz rzeczywiscie jest kompetentny, ale tez nieco ryzykant - wielokrotnie podejmuje sie operacji, ktore inni chirurgowie uznaja za zbyt ryzykowne. Najczesciej mu sie udaje, bo ma rzeczywiscie ogromna wiedze i doswiadczenie. W obyciu nieco szorstki, zwlaszcza, jak przytloczony nadmiarem zajec.