lekarz Ryszard Rombalski

2,1
2,5
2,5
2,2

Lekarz odwala robotę. Jeśli medycyna pracy to ujdzie bo to tylko papiery. Gorzej z leczeniem. Recepcjonistka do kitu. Przyjdzie znajomy bez kolejki. A ty czekaj.

Skandal! Jak cos takiego moze pelnic funkcje lekarza!! Nawet mi sie nie chce opisywac jaki cyrk ten typ odwalil! Gdzie są jakies kontrole .. nie wiem cokolwiek co sprawdza jakosc pracy tego faceta! Takie konowalstwo powinno byc karalne!! Niech nikt do niego nigdy nie idzie!! Są inni okulisci w leborku na nfz.. OMIJAJCIE TEGO TYPA WIELKIM LUKIEM!!

Bardzo mily kompetentny lekarz.Polecam:-)

Bardzo mily kompetentny lekarz.Polecam:-)

Niestety nie doszło do wizyty u tego pana ponieważ umówiłam sie z dzieckiem na wizyte prywatną recepcjonistka kazała nam przyjechać na 17:00 wyszłam o godz. 19:00 nie doczekałam sie wizyty ponieważ mają straszny bałagn w recepcji przede mna wchodziły osoby z ubezpieczenia publicznego, które przyszły dużo póżniej niz my, gdy zapytałam w recepcji o co chodzi pani recepcjonistka (strasznie niekompetentna, bardzo niemiła, odpychajaca kobieta)kazała nam siedzieć i czekać. Pierwszy raz zdarzyło mi się cos takiego na wizycie u lekarza, a juz na pewno nie słyszałam o czyms takim na wizycie ...

Pierwszy raz zdarzyło mi się cos takiego na wizycie u lekarza, a juz na pewno nie słyszałam o czyms takim na wizycie prywatnej

Zaproponował abym usiadł mu na kolanach co bardzo mnie zdziwiło gdyż jestem mężczyzną w średnim wieku...

beznadziejny lekarz. po godzinach siedzi i liczy na prywaciarzy popijajac gorzale ze swoim kumplem bezdomnym pijaczyna. wyrzuca za drzwi. ma wielkie pretensje do kazdego o wszystko. niekompetentny. OMIJAC Z DALEKA!!!

Chesz widzieć normalnie to unikaj konowała. Zawyża dioptrie o min. 0.25. Capi gorzałą.

Początkowo chodziłam do innego lekarza okulisty ale nie byłam zadowolona z jego usług...tamtego okulistę zmieniłam na Pana Rombalskiego i jestem bardzo zadowolona z jego usług....Pan Rombalski jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze wykonuje pełen zakres badań, jest dowcipny i zabawny :)

Pani z rejestracji chyba nie ceni swojej pracy??! dużo jest osób które z miłą chęcią zajmą jej miejsce!Ja napewno złoże skargę,myślę że takich osób będzie więcej.

Totalne nieporozumienie. Nie nadaje sie na lekarza.

Totalne nieporozumienie. Nie nadaje sie na lekarza.