Ryszard Sakuła

Głogów
51,653245216,08508140 76 833 39 53

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
12 opinii

Świetny lekarz.Pomogł mi wyleczyc angine z ktorą walczylem 4 miesiace.Gorąco polecam !!!

Bardzo dobry lekarz, córka ma trzy latka i leczy się u doktora od początku. Lekarstwa w 90% trafione. Dobre podejście do dziecka. Polecam

Pan doktor odmowil zbadania mojego dziecka stwiedzil ze kaszel to nie choroba. na drugi dzien pojechalam do innego lekarza okazalo sie ze dziecko ma juz zapalenie oskrzeli.... mozna bylo tego uniknac.... ciekawa jestem co dla "pana doktora"jest choroba skoro nie jest to kaszel?!

Pan Doktor musi iśc już na emeryturę bo jest ślepy moje dziecko miało zapalenie ucha,gardła i oskrzeli i on "laryngolog tego nie wykrył i żeby to zdarzyło sie jeden raz , ale taka sytuacja zdarzyła się wielokrotnie :( BARDZO NIE POLECAM!!!!!!

nie moge zrozumiec czemu tacy lekarze jeszcze prauja to nies po prostu nie do zrozumienia jest po prosztu nie dobrym lekarzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA,JEŚLI NIE JEST POTRZEBNY ANTYBIOTYK PO PROSTU GO NIE PRZEPISUJE JAK WIĘKSZOŚĆ LEKARZY KTÓRZY STOSUJĄ GO NAWET NA ZWYKŁY KATAR,DO TEGO BARDZO UPRZEJMY,DOBRZE LECZY ZARÓWNO DZIECI JAK I OSOBY DOROSŁE.

nie mam blad bebenkowych a on mi uszy plukal woda

Bardzo pomógł mojemu dziecku. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ma problemu z przyjmowaniem dzieci nawet w sobotę i w niedzielę.

Bardzo przyjemny lekarz, kompetentny, godny polecania. Moje dziecko było już u kilku lekarzy,ale dopiero dr Sakuła poinformował nas o przyczynie choroby dziecka oraz zalecił skuteczną metodę leczenia.

Mało mi dziecka nie wykończył zbyt silnym antybiotykiem w zastrzykach. Dziecko po 8 godzinach po drugiej wizycie u niego wylądowało w szpitalu pod kroplówką. Całkowicie odradzam wizyty z dziećmi u niego. Za czasów komuny dobrze leczył.

Po prosty Doktor z zawodu i powołania !!! Pozdrawiam Szanownego Pana Dr.Sakułę :)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u dr. Sakuły.Była to wizyta przyjemna i spełniająca moje oczekiwania

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny