lekarz Ryszard Sakuła

3,6
3,4
3,3

23.04.2013

Świetny lekarz.Pomogł mi wyleczyc angine z ktorą walczylem 4 miesiace.Gorąco polecam !!!

31.05.2012

Bardzo dobry lekarz, córka ma trzy latka i leczy się u doktora od początku. Lekarstwa w 90% trafione. Dobre podejście do dziecka. Polecam

29.12.2011

Pan doktor odmowil zbadania mojego dziecka stwiedzil ze kaszel to nie choroba. na drugi dzien pojechalam do innego lekarza okazalo sie ze dziecko ma juz zapalenie oskrzeli.... mozna bylo tego uniknac.... ciekawa jestem co dla "pana doktora"jest choroba skoro nie jest to kaszel?!

04.11.2011

Pan Doktor musi iśc już na emeryturę bo jest ślepy moje dziecko miało zapalenie ucha,gardła i oskrzeli i on "laryngolog tego nie wykrył i żeby to zdarzyło sie jeden raz , ale taka sytuacja zdarzyła się wielokrotnie :( BARDZO NIE POLECAM!!!!!!

28.05.2011

nie moge zrozumiec czemu tacy lekarze jeszcze prauja to nies po prostu nie do zrozumienia jest po prosztu nie dobrym lekarzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Głogów"?

Polna 7

Wioślarska 17