lekarz Ryszard Sarzyński

Może prywatnie za kasę dobry lekarz ja miałam nieprzyjemność spotkać doktora w szpitalu książkę bym mogła napisać powiem jedno Omijać Omijać Omijać szerokim łukiem jak ciąża bez problemu ok jak trzeba się wykazać wiedzą kończy się czar doktora

Dziewczyny,omijajcie tego lekarza szerokim łukiem! O ile ciąża przebiega prawidłowo, każdy lekarz będzie bez zastrzeżeń (zwłaszcza jeśli chodzisz na wizytę prywatnie)a kiedy pojawiają się problemy, wówczas lekarz powinien wykazać się wiedzą i kompetencją bo sam uśmiech już wtedy nie wystarczy! Niestety pan dr Ryszard nie wykazał się ani wiedzą ani kompetencją a skutki tego są bardzo bolesne...

lekarz warty polecenia !!!robi kompleksowe badania i ma indywidualne podejscie do kazdej pacjentki. kolejki do tego lekarza sa okropnie dlugie co moze swiadczyc o tym ze pacjentki maja do niego zaufanie i sa zadowolone z jego uslug ..... ja jak najbardziej jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz, chodziłam państwowo, nie płaciłam mimo to Pan doktor zawsze traktował mnie tak jakbym chodziła prywatnie. W szpitalu zawsze pamiętał że jestem jego pacjentką, polecam serdecznie, miły, ciepły i fachowy człowiek.

Chodziłam do dr Sarzyńskiego zarówno z NFZ jak i prywatnie i byłam bardzo zadowolona, gdy byłam w szpitalu zajął się mną naprawdę super. To bardzo miły i sympatyczny lekarz i naprawdę mi pomógł. Polecam

Bardzo dobrze podchodzi do swojego zawodu. Dokladnie i szczegułowo robi badania.Co najwazniejsze jest bardzo delikatny podczas badan!!!!

polecam tego lekarza, prowadził 2 moje ciąży i jestem zadowoloną pacjentką.

polecam tego lekarza, prowadził 2 moje ciąży i jestem zadowoloną pacjentką.

Bardzo sympatyczny lekarz ma podejscie do pacjentki prowadzil moja ciaze na ktora czekalismy 10 lat w chwili niepewnosci potrafi wszystko dokladnie wytlumaczyc zawsze usmiechniety naprawde polecam

Pierwszy raz byłam u tego lekarza gdy zaszłam w ciążę po raz pierwszy.Po dwóch wizytach okazało się,że jest to ciąża martwa.Lekarz ten mówił,że tak się czasem zdarza.Potem ,gdy zaszłam w ciążę drugi raz poszłam znów do niego.Wszystko szło dobrze,aż do trzeciej wizyty,gdy znów się okazuje,że to ciąża martwa.Wtedy on rozkłada ręce i mówi,że tu on nic nie pomoże,że trzeba robić badania genetyczne i dalej próbować bo może czasem się udać.Całkiem mnie wtedy dobił... Dopiero potem ,chyba dzięki Bogu trafiłam pod opiekę mojej obecnej pani doktor,która zaraz na pierwszej wizycie opowiedziała mi o różnych takich przypadkach.Między innymi,że istnieje coś takiego jak zespół antyfosfolipidowy.Okazało się to strzałem w dziesiątkę.Dziś mam śliczną,zdrową 2,5 letnią córeczkę.I mam wielki żal do doktora Sarzyńskiego o to,że nie potrafił mi pomóc i zabił we mnie nadzieję gdy tak bardzo jej potrzebowałam.A dopiero inny lekarz mi pomógł.

Doskonałe podejście do pacjenta, bardzo kompetentny - pomógł mi choć inni sobie nie radzili od lat.