dr n. med. Ryszard Serafin

Internista, Kardiolog

Poprosiłam, jak przy każdych badaniach lekarskich o podbicie książeczki sanepidowskiej, którą mam sprawdzaną pod tym kątem, usłyszałam, "przestań mi pier***** głupoty, bo zaraz stąd wyjdziesz bez niczego, masz tu orzeczenie lekarskie i to Ci wystarczy" książeczka nie podbita. Chciałam pokazać gdzie każdorazowo mam ją u lekarzy podbijaną i pisaną datę kolejnej wizyty lekarskiej do badań, "podbiję Ci ją z grzeczności, zaraz wyjdziesz bez badań". Nie zrobił jednak wpisu i kazał wyjść z gabinetu. Powiedziałam, że złożę oficjalną skargę po przebytej wizycie, kazał mi wyjść z gabinetu. Skarga oczywiście wpłynie na świeżo w dniu jutrzejszym. Po wyjściu z gabinetu osłupiała,roztrzęsiona...mąż wszedł z reakcją na sytuację, a Lekarz z sarkazmem "a kto to słyszał, że to powiedziałem". Dosłownie czeski film.

nie polecam tego lekarza, całkowicie nie zainteresowany pacjentem. Może w gabinecie prywatnym jest lekarzem, bo jeżeli chodzi o przychodnię to ręce opadają. !!!!!

Niestety jest to kompletnie nie empatyczny i nie profesjonalny lekarz, który nie szanuje pacjentow i nie bierze odpowiedzialnosci za swoje uslugi. Nie polecam kontaktu z taka osoba, gdyz w sytuacji kiedy ktos potrzebuje pomocy i zrozumienia stanu zdrowia, nie moze liczyc na taka osobe. Pisze to dlatego ze takie podjecie jest wedlug mnie nie akceptiwalne i na pewno nie pomaga w procesie rehabilitacji pacjenta, ktory powierza przeciez swoje zycie lekarzowi.

Lekarza polecił mi mój znajomy, nie mylił się. Jestem bardzo mile zaskoczony wachlarzem jak i jakością świadczonych usług. Za wizytę zapłaciłem 200 zł. Ale cena w porównaniu do świadczonej usługi jest adekwatna. To właśnie w tym gabinecie zdiagnozowano mi chorobę wieńcową i nadciśnienie. Bóle ustały, ciśnienie uregulowane. Znowu mogę cieszyć się życiem. Oprócz tego sexy pielęgniarki :D Zdecydowanie polecam i serdecznie pozdrawiam Doktora ! :) - Andrzej W.

- Andrzej W.

Zdecydowanie nie polecam lekarza, zatrzymał się na czasach PRL i jest zamknięty na jakąkolwiek rozmowę/sugestie. Komentuje rzeczy, które go nie dotyczą badania czy choroby w bardzo niemerytoryczny sposób. Nie polecam

nie mam zamiaru chodzić do tego lekarza.

nie mam zamiaru chodzić do tego lekarza.

wybieram si e po raz kolejny do mego lekarza ma czas na pacjenta nie to co inni 2-3 minuty i następny serce ma się jedno!

Pan Doktor otoczył opieką mojego 88 letniego dziadziusia. Jego podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie.

Własciwy człowiek na własciwym stanowisku.

Własciwy człowiek na własciwym stanowisku.

Prywatnie i dokładnie, ekg, usg serca, wszystkich narzadów, doppler, ekg wysiłkowe, dokładnie zebrany wywiad. Jestem marudą, ale nie mam do czego się doczepić;) kontrola za 2 miesiące, a leki na 2 miesiące- bez kombinacji. Wiem że ekg wysiłkowe i kwalifikacja ew na koronografię.