lekarz Ryszard Skowyra

Żegnaj...smutna wiadomość obiegła Czaplinkiem,dr.Skowyra nie żyje!!!Masakra,wiadomość była nie do przyjęcia,ale to była prawda;pozostał smutek i żal,bo taka jest prawda,drugiego takiego wielkiego Człowieka nie będziemy mieli w przychodni w Czaplinku,on był niczym ojciec ,zawsze mogłaś do niego pójść,zadzwonić o każdej porze kiedy miałaś wątpliwości,a teraz Jego już nie ma i nie będzie...pozostał smutek i żal...Zapamiętamy Ciebie na długo,Spoczywaj w Spokoju!

brakuje mi słów był to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.Drugiego takiego w Czaplinku nie było i nie będzie .Spoczywaj w pokoju przyjacielu

Żegnaj Doktorze Rysiu. Będzie Ciebie brakowało mojej rodzinie . Zawsze, w dzień i w nocy, niosłeś pomoc potrzebującym. To dzięki Tobie żyje mój mąż, żyję ja. Dziękujemy Ci za Twoje oddanie pacjentom. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

Witam, Może mi ktoś napisać, na co zmarł dr Skowyra? Leczyłem się u niego w latach 90-tych. Uważam, że był dobrym lekarzem.

Witam,

To byś bardzo dobry lekarz, uprzejmy, miły, zawsze starał się pomóc. Nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Leczył moją całą rodzinę i zawsze potrafił nas wyleczyć. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Takiego drugiego jak on nie znam, miał dobre podejście do pacjenta. Straciliśmy dobrego lekarza. Po prostu dobry człowiek. Spoczywaj w pokoju [*]

Był nie tylko wspaniałym lekarzem ale również dobrym Człowiekiem. Zawsze gotowy nieść pomoc potrzebującym. Żegnaj Rysiu. Spoczywaj w pokoju.

BYL BARDZO DOBRYM LEKARZEM[*]JUZ TAKIEGO JA I MOJA RODZINA NAPEWNO NIE ZNAJDE,MOJE NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY:(

Bardzo dobry lekarz, bez wahania polecam go innym, zawsze wytłumaczy. poradzi, jest bardzo uprzejmy.

Naprawde dobry lekarz!Leczy cala moja rodzine, kilka pokolen.Wiele razy pomagal w kryzysowych momentach.Nigdy nie zawiodl,diagnozy zawsze trafne.Naprawde polecam!!! P.S.Trzeba mu przyznac,ze to zdecydowany wielbiciel kobiet,czasem daje sie odczuc kokieterie,ale w zawsze w bardzo kulturalny sposob.

Rzadko chodzę do lekarza, a kiedy muszę to trafiam na kogoś takiego :(. Pan doktor w wywiadzie pyta się, na co choruję i co powinien mi zapisać!!! To w końcu kto jest lekarzem? Wypisuje recepty na najdroższe leki, które poleca wykupywać w pobliskiej aptece - z wiadomych względów. I te wzburzone panny wychodzące z gabinetu!