lekarz Ryszard Ślisz

Naprawdę polecam. Mam porównanie ponieważ do doktora trafiłam gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem. Ciąża była od początku zagrożona a jednak się udało. Teraz moja córcia ma już 16 miesięcy.

Dr. Slisz jest swietnym gin. Polecam go kazdemu prowadzi moja czwarta ciaze choc trzy byly robione przez cc. I na czwarta dal mi nadzieje ze bedzie wszystko ok. I co najwazniejsze nie zalamal rak gdy uslyszal o 3mojich cc. Wrecz przeciwnie usmiechnol sie ciepludko i powiedzial bedzie dobrze:-)

Nie chce zrobić cytologi,nie bada piersi, bagatelizuje problemy

Nie chce zrobić cytologi,nie bada piersi, bagatelizuje problemy

PAn doktor pomaga nie zostawia w potrzebie zajmuje sie kazda pacjetka jak nalezy jest solidny godny zaufania i nie bierze łapowek a to jet wazne ogolnie mowiac super lekarz POLECAM