lekarz Ryszard Stańczak

Jeśli szukasz lekarza od którego oczekujesz kompetencji i doświadczenia to polecam dr Stanczaka. Lekarz wspaniały, cierpliwy, jeśli ciąża przebiega w porządku nie szuka dziury w całym, jeśli coś się jednak dzieje wykazuje się niebywałą wiedzą... Zawsze pomocny - o każdej porze dnia i nocy. Mam nadzieję że będzie przyjmował do końca świata i jeden dzień dłużej :)

Mam nadzieję że będzie przyjmował do końca świata i jeden dzień dłużej :)

razem ze swoją żoną wyłudzają pieniądze, a nie wykazują zainteresowania pacjentką, zapłaciliśmy dużo pieniędzy za poród, a szyto mnie bez znieczulenia....nawet za zdjęcie szwów po porodzie wzięli pieniądzę, od niechcenia wypisali antykoncepcję bez żadnych badań, po której okropnie się czułam

Bardzo dobry lekarz , polecam karzdemu miły i zawsze uprzejmy.Duży profesjonalizm oparty na dużej wiedzy i doswiadczeniu.!!!!!!!!

Bardzo dobry fachowiec, profesjonalizm oparty na dużej wiedzy i doświadczeniu. Polecam tego lekarza, pełne zaufanie.!!!!!!!! Bardzo dziękuję Panu za pomoc i opieke

Wspaniały lekarz, miły, kompetentny,uprzejmy. Prowadził moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona, jesli zdecyduje się na trzeciego bobaska napewno do niego wroce.O kazdej porze dnia i nocy można zadzwonic i odpowie na kazde nurtujace na pytanie.

miły i kompetentny. Troche oschły ale nadrabia wiedzą

miły i kompetentny. Troche oschły ale nadrabia wiedzą

Świetny specjalista. Moją zagrożoną ciążę bliźniaczą dzięki swojej zapobiegliwości doprowadził do szczęśliwego finału do 39 tygodnia pomimo, że szanse były bardzo małe a sytuacja beznadziejna. Bedąc pod jego opieką mogłam czuć się spokojna o swoje dzieci. Dzięki Panu Ordynatorowi poród był wspaniały siłami natury szybki i bezproblemowy. Jest swietnym lekarzem, do którego mam pełne zaufanie Duży profesjonalizm poparty ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo skuteczny. Rzeczowe podejście do pacjenta, konkretne informacje na wizytach. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

supoer doktorek-widac ze zna sie na rzeczy,bardzo sympatyczny i luzacki-polecam!

naprawde polecam dr R.Stańczaka obecnie prowadzi moją ciążę i jestem z Niego bardzo zadowolona!!! udziela konkretnej odpowiedzi na wszelkie pytania, udziela pomocy nawet telefonicznie i indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, oby tak dalej!!! gorąco polecam!!!!!!

Jeśli możecie REZYGNUJCIE Z JEGO USŁUG!!!!Byłam, straciłam,zrozumiałam,zmadrzałam - tak podsumuję. NIE POZWOLĘ nikomu znajomemu ani z rodziny do niego trafić.Jego zachowanie i leczenie jest bulwersujące!Żaden z niego profesjonalista ani ordynator.....szkoda słów.