Ryszard Szczepański

Wizyta na zasadzie wyliczania i zgadywania,krzyku, mocnego zadawania bólu i wmawiania że się naprawia. Gdzie nic się nie naprawiło ani po mocnych uściskach krzywego nosa ani po noszeniu wkładek. Wydane kilkaset złotych.

Kiedyś jeszcze myślałem że ma to sens, ale z czasem się widzi. Wycinane od ręki wkładki nie pomagają na każdą chorobę. Rozciąganie i strzykanie kośćmi daję chwilową poprawę i ten człowiek to wykorzystuje. Jest sprytny i ciekawie się z nim rozmawia, ale nie warto chodzić całe życie w niepotrzebnych wkładkach, a wiem bo chodziłem, z 15 lat. Wspólnym mianownikiem takich osób zawsze jest jakaś droga metoda-cud, którą się wpycha każdemu, identyczną, na cokolwiek - w tym wypadku wkładki. Przykro mi was informować, padliście ofiarą naciągacza, ten człowiek nie powinien dalej ...

Kiedyś jeszcze myślałem że ma to sens, ale z czasem się widzi.

Wycinane od ręki wkładki nie pomagają na każdą chorobę.

Przykro mi was informować, padliście ofiarą naciągacza, ten człowiek nie powinien dalej funkcjonować w ten sposób.

czy doktor pomaga na przepuklinę kręgosłupa,może ktoś wie?Czeka mnie operacja której się bardzo boję.Chętnie skorzystałabym z innego leczenia,byle nie iść pod noż.Proszę by napisały osoby z takim schorzeniem jak moje.

Bardzo dobry lekarz, bardzo się garbiłam nie pomagały pajączki i tym podobne rzeczy nastawienie i wkładki wyprostowały mnie skutecznie okazało się że nie mogę utrzymać równowagi i stąd lęk wysokości, pozbyłam się lęku wysokości moja siostra miała rwę kulszową co roku coraz bardziej bolesną teraz nie miała ataku od kilku lat itd... Znajomi i rodzina też zadowoleni więc z czystym sumieniem polecam.

Moja przygoda z doktorem zaczęła się od bólu piszczeli. Wtedy bardzo dużo biegałam i dopadł mnie tak zwany shin split. Niestety żaden fizjoterapeuta nie mógł zaradzić i z polecenia kolegi trafiłam do Doktora. W tym samym czasie leczyłam się hormonalnie na wtórny brak miesiączki. Trzy lata w terapii, leżałam na Polnej, wisiało na mnie widmo badań klinicznych, bo nic nie pomagało. To wyszło podczas wywiadu. Doktor to dość specyficzny człowiek, więc naprawdę na 1 wizycie zupełnie mu nie ufałam, bałam się że jest Znachorem. Aż patrzyłam czy naprawdę jest lekarzem. ...

W tym samym czasie leczyłam się hormonalnie na wtórny brak miesiączki. Trzy lata w terapii, leżałam na Polnej, wisiało na mnie widmo badań klinicznych, bo nic nie pomagało. To wyszło podczas wywiadu. Doktor to dość specyficzny człowiek, więc naprawdę na 1 wizycie zupełnie mu nie ufałam, bałam się że jest Znachorem. Aż patrzyłam czy naprawdę jest lekarzem. Kazał położyć mi się na kozetkę, wcisnął raz i powiedziała za msc dziewczyno bd mieć miesiączkę. Totalnie mu nie ufałam, ale tak było. Msc po pierwszy raz po 3 latach po odstawieniu leków dostałam miesiączkę. Minęły już 2 lata, a ja wciąż miesiączkuje normalnie. Na piszczele też pomógł. Obecnie nadal jestem pod opieką doktora. Ponieważ jako że proces dojrzewania u mnie się zakończył, mam dużo zrostów, ale stpomniowo co wizytę, naprawiamy to co lekarz spieprzył przy moim porodzie.
Gorąco polecam. Na wizycie jest specyficznie, ale warto dać się poprowadzić Doktorowi.

Nie polecam tego lekarza. Byłam z córką u niego. Wykonane wcześniej badania, które wykazują wrodzoną deformacje kręgosłupa, go nie interesowały. Prowadzony wywiad przez tego Pana przypominał zgadywankę. Oprócz cięcia cesarskiego, jednak nic się nie zgadzało. Córka nie ma koszmarów, nie była w inkubatorze i nie miała kontuzji stopy/kostki. Brak pasowania mojej córki do gotowego obrazu tego Pana doprowadzało go do bardzo nie miłego podejścia do mnie i do mojej córki. Przy bolesnym nastawieniu (jak można to tak nazwać) mojej córce palców u stopy, córka moja się popłakała, Pan się wydarł, że ma sobie ryczeć (słownie: tak ryć sobie, ryć) przerwałam Panu. Był bardzo niezadowolony. Twierdził, że gdybym mu tylko pozwoliła, to jest w stanie wyleczyć moją córkę z wyprysków na twarzy ( córka ma 11lat), z wady kręgosłupa, a nawet z wrodzonego niedosłuchu, ponieważ jest to według tego Pana wszystko następstwo cięcia cesarskiego. Wmawiał mi, że mam grupę krwi RH minus, przy moim zaprzeczeniu, stwierdził, że tzw. sprawca tego dziecka ma RH minus, również musiałam zaprzeczyć , jednak ten Pan wiedział swoje, a dowodem niby jest, że córka miała lekką żółtaczkę po porodzie (według mojej wiedzy każde dziecko ma). Stwierdził, że córka na pewno słabo się uczy, gdy mu powiedziałam, że miała teraz najlepszą średnią w klasie, komentował, że dostanie z tego powodu depresje, ponieważ inne dzieci będą jej zazdrościć.
Ten Pan nam wmawiał, że córka miała zwichniętą stopę, gdy powiedziałam, że nie miała, złościł się i twierdził, że miała:
Powiedz zwichnęłaś sobie stopę.
Nie.
W szkolę, a mamie nie powiedziałaś.
Nie
To jak z konia spadłaś
Nie, złamałam wtedy rękę.
To koń cię ciągnął w strzemionach
Nie
Ach, to na pewno przy porodzie!
Wizyta skończyła się tym, że powiedział nam, że gdy nie pozwolę leczyć moją córkę przez niego (wkładki!!!) córka będzie miała całe życie pryszcze, wpadnie w depresje, wyrosną jej krzywo zęby (ma już stałe, więc raczej trzecie nie wyrosną) i grozi jej staropanieństwo.
Nie polecam tego Pana, jest wredny i niekompetentny. Nie wierzę, że ktoś po studiach medycznych, nie wie, że wady genetyczne nie pojawiają się przez cięcie cesarskie, tylko na początku ciąży.
Mogłabym tu pisać i pisać, ale chyba starczy!
Bardzo żałuję, że zabrałam córkę do takiego człowieka.

Ostrzegam przed tymczłowiekiem, popatrzył mojemu dziecku stopkę dopasowując wkładkę. Nie zachowywał się jak komperentny lekarz tylko jak jakiś "znachor". Myślałam, że złamał mojemu dziecku czaszkę jak stosował swoje wyszukane metody leczenia. Naprawdę ostrzegam.

Witam. Pojechałem do Pana Doktora Szczepańskiego z polecenia Pani Sylwii - mieszkanki Poznania. Problemy z kręgosłupem trwały u mnie od około 3-ech lat. Doktór Szczepański jest bardzo dobrym specjalistą. Badanie trwało około 40 minut. Po wyjściu z gabinetu ból praktycznie ustąpił. Oczywiście stosuję się do wszystkich zaleceń Pana doktora tzn. noszę wkładki dzień w dzień. Dodatkowo dzień w dzień pokonuję dystans około 10 km oczywiście pieszo. Jeżeli ktoś z Państwa twierdzi, że 450 zł za wizytę to bardzo dużo kasy to niech przyjedzie do Wrocławia i leczy się u tutejszych lekarzy, terapeutów,masażystów,osteopatów. Gwarantuję że koszty te będą wielokrotnie wyższe. Ja po terapii lekowej w przeciągu 3-ech miesięcy schudłem 18 kg .Co do kultury Pani z recepcji to uważam że jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.
Pozdrawiam Jacek z Wrocławia

bywamy co roku na wizycie i chodzimy .poczatki z wkladkami ciezko ale kto sie przyzwyczaj bedzie zdrow polecm polecam wspanialy czlowiek

Pan znachor niech wrozy z fisow , troche lekcji pokory , bezczelny,papla wszystkim to samo .Bylam na wizycie z synem a on stwierdzil ze to ja powinnam nosic wkladki i dalam sie namowic a teraz mam potworne bule kregoslupa czego wczesniej nie bylo . Ludzie szkoda waszego zdrowia i pieniedzy .