dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny, Gastrolog

Opinii13

Teresa

16.09.2014

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.

Magda

02.01.2014

bardzo dobry lekarz, dobry człowiek podjeście do pacjenta jest wspaniałe, szczególnie do starszych osób z poważnymi chorobami

24.04.2013

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem i to przy bardzo poważnym schorzeniu starszej osoby. Polecam wszystkim.

10.07.2012

Dr.Wierzbicki to najlepszy specjalista pod słońcem,o niespotykanej wręcz u lekarzy kulturze osobistnej,słynie z poczucia humoru i zawsze stara się pomóc,byłem i nie zawiodłem się,polecam wszystkim zmęczonym brakie poprawy po leczeniu u innych!!!

17.10.2011

lekarz z powołania polecam bardzo dobrze się zaopiekował mamą, zainteresowany pacjentami i bardzo dobrze wytłumaczył przebieg i rodzaj choroby

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lublin"?

Kaprysowa 9

Piotr Piwowarek