lekarz Ryszard Zając

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

3,9

Mirka

06.01.2016

Wizyta 5-6 min może trwać jak człowiek jest zdrowy ale tak nie jest w moim przypadku! Jak wyszło ze nie mam kasy na zabieg wizyta się skończyła! Nie polecam

Anonim

29.05.2014

Lekarz godny polecenia. Wizyta przebiegała bez zbędnych pogaduszek czyli rzeczowo i na temat. Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia.
Wizyta przebiegała bez zbędnych pogaduszek czyli rzeczowo i na temat.
Pozdrawiam

kejsi

07.02.2014

Miałam wykonany zabieg na żylaki metodą EVRF. Zabieg trwał niecałą godzinkę, towarzyszyła mu wesoła atmosfera. Dr Ryszard Zając jest szczery i profesjonalny w tym, co robi. Jestem już po ściągnięciu szwów i wracam do normalnego funkcjonowania. Niedługo wybieram się jeszcze do dr na skleroterapię na drugą nogę. Naprawdę polecam lekarza i gabinet!!!

Emilia

17.06.2013

Powtórzę pewnie wiele słów moich poprzedników wypowiadających się na tym serwisie. Dr Zając jest godnym polecenia, rzeczowym i konkretnym specjalistom. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, opieki przed i po zabiegowej. Polecam i życze dlalszego rozwoju firmy

Anonim

12.05.2013

Polecam!miałam dwie nogi do operacji ,ale dr.Zając jako jedyny powiedział że wyleczy skleroterapia . Naprawie profesjonalne podejście do pacjenta, konkretne i czytelne zalecenia po zabiegu. Jestem mile zaskoczona.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy
Klinika Chirurgii Dziecięcej i Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku
Nowe Ogrody 1-6
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
Gdańsk
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ lub prywatnie) – Budynek Szpitala „Swissmed”
ul. Wileńska 44
Przychodnia „Medicover”