Ryszard Zając

Gdańsk
54,352025218,6466384600-086-240

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
26 opinii

Lekarz godny polecenia. Wizyta przebiegała bez zbędnych pogaduszek czyli rzeczowo i na temat. Pozdrawiam

Miałam wykonany zabieg na żylaki metodą EVRF. Zabieg trwał niecałą godzinkę, towarzyszyła mu wesoła atmosfera. Dr Ryszard Zając jest szczery i profesjonalny w tym, co robi. Jestem już po ściągnięciu szwów i wracam do normalnego funkcjonowania. Niedługo wybieram się jeszcze do dr na skleroterapię na drugą nogę. Naprawdę polecam lekarza i gabinet!!!

Powtórzę pewnie wiele słów moich poprzedników wypowiadających się na tym serwisie. Dr Zając jest godnym polecenia, rzeczowym i konkretnym specjalistom. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, opieki przed i po zabiegowej. Polecam i życze dlalszego rozwoju firmy

Polecam!miałam dwie nogi do operacji ,ale dr.Zając jako jedyny powiedział że wyleczy skleroterapia . Naprawie profesjonalne podejście do pacjenta, konkretne i czytelne zalecenia po zabiegu. Jestem mile zaskoczona.

Bardzo kompetentny, wspaniały specjalista. Przeprowadził usunięcie zylaka bardzo profesjonalnie. Efekt na 100 procent. Ciekawi mnie kto pisze takie negatywne opinie, czyzby zazdrosna konkurencja? Poświęca na wyjaśnienie opisu zabiegu aż za duzo czasu, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy ale również słucha pacjenta. Więcej takich specjalistów. Pozdrawiam i dziękuję

Od 26 lat cierpię na nieuleczalną chorobę Buergera. Aż do lutego tego roku nie natrafiłem na żadnego lekarza, który zaproponowałby mi inną metodę leczenia, niż amputację - drugiej już zresztą - nogi. Pierwszą amputowano mi 25 lat temu. Przez przypadek trafiłem do Doktora Zająca, który zajął się mną bardzo profesjonalnie i po ludzku. Wstawił stent - bezpłatnie - który BARDZO (!) poprawił mi komfort życia. Jeszcze raz dziękuję, Panie Doktorze. J. Ł.

Dr Zając przeprowadził u mnie zabieg usuwania żylaków 2 miesiące temu. Na nodze nie ma śladów operacji. Podczas zabiegu niezwykle miła atmosfera i kompetenta opieka. Przed zabiegiem szczegółowo wytłumaczył przebieg działań. Polecam wszystkim!!!!!

Doktora poleciła znajoma. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Doktor jest konkretny i nazywa rzeczy po imieniu. Jeszcze raz polecam. Zadowolony Pacjent

Arogant, zapatrzony tylko w siebie. Nie interesuje się pacjentem. Niesłowny, w ostatniej chwili odwołał zabieg mojego ojca i zmienił termin na późniejszy pomimo, ze był to nagły przypadek. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, który uważa się za pępek świata.

Moja wizyta u doktora Zająca odbyła się w Grudniu badanie wykonane zostało bardzo dokładnie i profesjonalnie doktor dokładnie opisał mi co jak i dlaczego oraz jak mogę pozbyć sie problemu poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi uważnie słuchając co mam do powiedzenia oraz udzielając wyczerpujących odpowiedzi na każde moje pytanie Bardzo obszernie i zrozumiale opisał mi również na czym polegał bedzie zabieg

w gabinecie na miejscu przeprowadza badanie usg zyl,brak intymnosci przy rozbieraniu sie.

Zdobyte przez dr zaufanie, bardzo przyjemnego i zabójczo przystojnego-zostało skopane bo efekty po zabiegu są prawie żadne. Miałam zamykane naczynka na nogach.Po zastrzykach 50% skuteczności za to po laserze zostały mi blizny bo chyba uczą się dopiero tego robić. od niecałego roku mają laser i testują go ucząc się na pacjentach. jestem potwornie rozczarowana.Wyrzucone pieniądze.

Polecam dr Zająca z czystym sumieniem. Jestem po kompleksowym leczeniu pajaczków i drobnych żylaków (laser+skleroterapia). Pełen profejonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Zawsze miły i troskliwy-polubiłam to specyficzne poczucie humoru;-)Szczególne pozdrowienia dla wspaniałej Pani Eweliny! P.S. Nowy gabinet na Hynka robi wrazenie

Za każdym razem jak jestem w Polsce korzystam z usług gabinetu dr Zająca i jestem bardzo zadowolona. Zawsze znajdzie dla mnie czas na zabieg skleroterapii czy lasera. Polecam wszystkim!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty duże zainteresowanie moim problemem oraz dokładne wyjaśnienie możliwości leczenia . Pełen profesjonalizm gorąco polecam.

Polecam! Naprawie profesjonalne podejście do pacjenta, konkretne i czytelne zalecenia po zabiegu. Jestem mile zaskoczona.

Nigdy nie byłam u tak aroganckiego lekarza.Próbował mnie naciągnąć na dodatkowy zabieg. Od niego dowiedziałam się, że mam plamy na twarzy chociaż wielokrotnie słyszałam, że mam ładną skórę. Taki człowiek nie powinien być lekarzem. To zwykły naciągacz!

Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u doktora Zająca, bardzo kompetentna osoba. Sam trafiłem z polecenia , i na pewno polecę doktora innym. Pozdrawiam

Dr.Zająca poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Konkretny i zdecydowany, tak jak powinien. Nie należy do lekarzy uśmiechniętych, (zresztą jak większość), ale nie o to chodzi. Zdecydowanie polecam!

Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.Godny zaufania i wspaniały profesjonalista.Dziekuje doktorze!!

Wyjatkowy arogant, zupełny brak zainteresowania pacjętem, chyba nie lubi swojej roboty

w ramach wizyty po operacji, zmierzenie miarką krawiecką obwodu nogi i skasowanie 100 zł; wątpię, czy poleciłabym go komuś, gdyż stał się bardziej komunikatywny po ustaleniu terminu zabiegu...

Znakomity ! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do chorego.

Wizyta była krótka ok. 7 min., zaskoczyło mnie małe zainteresowanie, brak wywiadu, brak wyjaśnienia przyczyn i uzyskania doraźnej( do czasu zabiegu pomocy na moje problemy, natomiast bardzo szybko został ustalony termin zabiegu (koszt 1000,00 pln). Nie dowiedziałam się niczego czego bym nie wiedziała i napewno nie było to warte 150,00 pln.

niesłowny,kieruje na zabieg i nie realizuje własnych zaleceń, kompletny brak zainteresowania losami pacjenta

Lekarz z powołania sumienny.Wizyty u niego są długie,bada dokładnie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny