Ryszard Zakrzewski

Iława
53,59001319,5660860 89 648 69 12

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
23 opinie

Witam, do pana doktora pojechałam z mamą i przy okazji pozwolił mi wejść do gabinetu. Leczyłam się 4 lata na egzemę, którą zaleczyłam przed ciążą przez saunę, po urodzeniu powróciła, a ja karmiłam piersią. Pan doktor po minucie wywiadu powiedział to egzema i przepisał maść którą można stosować przy karmieniu piersią, po dwóch dniach nie było po niej śladu. Do dzisiaj minęły 4 lata i jej nie mam, znów karmię drugiego synka i mam inne schorzenie więc napewno pojadę ponownie. Polecam serdecznie, ja przyjechałam z Ostródy.

od kilku lat leczyłam się u wielu dermatologów, doktór rozpoznał chorobę i po zastosowanym leczeniu choroba ustąpiła - bardzo polecam

Zdecydowania odradzam. Bylam u dr z moja 3 letnia corka, u ktorej Pan dr zdiagnozowal luszczyce po 20 sekundach. Zapisal sterydy i odeslal do domu. Panika i przerazenie zawiodly mnie do innego lekarza, ktory po dokladnym wywiadzie i szeregu badania wykluczyl luszczyce i zdiagnozowal kontaktowe zapalenie skory. 2 tyg leczenie przynioslo skutki rewelacyjne. Takze tego Pana zdecydowanie odradzam!

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego Pana, nie robi żadnych testów, żadnych badań, zapisuje drogie (pewnie ogólne) leki, a to wszystko na postawie 15 sekundowej obserwacji. Tak na prawdę nie ma żadnych potwierdzonych informacji, tłumaczy wszystko zbyt szybko, nie mówi nic konkretnego, cały czas używa ogólników i niedomówień. W trakcie 3 minutowej wizyty miałam wrażenie że chce się mnie pozbyć z gabinetu, wręcz wypchnąć za drzwi. Zapłaciłam 70zł, na temat mojego problemu nie wiedziałam praktycznie nic, jedyne co miałam to recepta na ponad 150 zł. O braku jakiegokolwiek rachunku za wizytę nie wspomnę...

Doktor Zakrzewski to niesamowicie miły człowiek. Znakomicie sprawdza się jako lekarz. Po około dwóch miesiącach leczenia u Pana doktora moja cera wyglądała o wiele lepiej. Chodzę do Pana Zakrzewskiego już ponad pół roku, poleciłam go już kilku moim znajomym, mi również go polecono. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Fantastyczny lekarz! od lat chodze do Pana doktora :)zdecydowanie polecam,za kazdym razem z kazdym glupim pytaniem bez zbednej paplaniny lekarskiej potrafi fachowo udzielic pomocy.cala moja rodzina korzysta z pomocy doktora gdy sie cos dzieje potrafi pomoc i zdiagnozowac dobrac leki jezeli chodzi nie tylko o skore a np bolerioze.bardzo rzeczowy kompetentny czlowiek! z duzym dystansem i poczuciem humoru leczylam sie na tradzik u doktora z znakomitym skutkiem ,wyleczyl grzybice po solarium kurzajki a i jest dobry w estetyce nie naciaga na kase bardzo cieply i mily czlowiek lekarz z duzym doswiadczeniem i bardzo kompetentny !polecam!

Wspaniały lekarz i przeuroczy człowiek. Szalenie kompetentny, ale i mił dodarkowo. Z duża wiedzą i poczuciem humoru. Serdecznmie polecam. Poświeca czas slucha pacjenta a dodatkowo odnosi się z wielką serdeznoscią.

Pan Doktor wytłumaczył, że tak już mam, przepisał mi leki za 150 zł, mineły 3 tyg. żadnej poprawy nie widać, wydaje mi się wręcz że się pogorszyło. A 200 zł za nic przewyższa mój budżet. Pozdrawiam

najlepszy dermatolog w iławie,polecam wszystkim znajomym

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, diagnozuję chorobę szybko... Podczas przepisywania antybiotyku zaleca badania tak by w jak najmniejszym stopniu narazić na szwank nasze zdrowie.... Jestem Bardzo zadowolona :)) LEKARZ Z POWOŁANIEM !

bardzo dobry specjalista potrafi bardzo szybko rozpoznać chorobę i dopasować odpowiedni rodzaj leczenia

uważam, że pan lekarz jest bardzo dobry

bardzo miły poświęca po ojcowsku czas swojej wizyty

nie wysila sie , byle szybciej , nawet nie spojrzy , a o wytlumaczeniu , nawet jak brać leki mowy nie ma , jak ktos lubi takie traktowanie to jego sprawa .

dobra diagnoza,skuteczne leczenie - jestem bardzo zadowolona.

Ja lecze u niego tradzik. zlecił badania potem leczenie. jestem zadowolona, poleciłam znajomym i rodzinie skutkiem czego 4 mojego kuzynostwa się u niego leczy. nie jestem z iławy, ale warto do niego jechać. w razie wątpliwości co do leków, objawów niepokojących (leczę się izotreoniną) mogę do niego dzwonić i wszytsko się wyjaśnia.

Leczyłam synka u innych lekarzy bez żadnego efektu a doktor Zakrzewski od razu wiedział co jest synkowi i wyleczył go skutecznie.polecam

Doktor Zakrzewski moze dobrze leczy za pieniadze ale w ZOZ to nawet nie raczy zrobic zadnego badania.Momo ze lecze sie od wielu lat na uczulenia w okresie letnim to nie raczy nawet zbadac co jest tego powodem,daje tylko mase lekow i na tym sie konczy .

Znalazłam się u dr. Zakrzewskiego ponieważ inny lekarz przepisał mi maść sterydową do smarowania twarzy. Rezultatem było posterydowowe zapalenie skóry. Dr przepisał mi odpowiednią maść i wyprysk zniknął bez śladu (męczyłam się z nim kilka miesięcy!!!) Moje dzieci też kiedyś zabrałam do dr. Zakrzewskiego. Synek miał pokrzywkę. Diagnoza była super trafna:)Leki też:) Polecam tego lekarza. Jest wspaniały.

U doktora leczę się nie tylko ja ale i cała moja rodzina. Perfekcyjnie stawia diagnozę co pozwala na szybki powrót do zdrowia. Kilka sytuacji i poważnych chorób zbagatelizowanych lub nie zdiagnozowanych przez innych lekarz D.R.Z znalazło swój szczęśliwy i dobry koniec. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

Racja!!!! Człowiek zna sie na rzeczy ja też jestem teraz na antybiotyka przepisanym przez doktora i naprawde jestem pod wilkim wrażeniem !!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze moja walka z tradzkiem konczy sie wygrana!!11111

Ja natomiast mam inne zdanie po wielu latach walki z trądzikiem (dokładnie 7)i po wielu drogich wizytach u lekarzy dermtologow mogę stwierdzić ,ze trafiłam w naprawde na kompetentnego człowieka !!!!!!!!! myśle ze czas jaki poświeca pacjetowi nie jest wazny tak jak przeczulia moja przedmówczyni mysle ze to nie jest wazne , bo co z tego ze lekarz przetrzyma mnie w gabinecie godzine i bedzie gadalam jakims strasznym slangiem , po co mi wywiadd??? wielu takich bylo co gadalo madrzylo sie a zadnych rezultatów mysle ze taki lekarz jak p. Zakrzewski ma taki staz pracy ze bardzo dobrze sie orientuje co kto ma i co mu przepisacc ja naprawde jestem bardzo zadowolona i polecam szczerze kazdemu naprawde naprawde a w szcegolnosci jesli chodzi o trądzik

Pan doktor poświęcił mi całe półtora minuty, nie wyjaśnił wcale istoty mojej choroby ani nie zwracał uwagi na moje sugestie; bagatelizował moje problemy; mam wrażenie że robi wszystko byle jak byle by szybciej; nie wzbudził mojego zaufania; recepta wylądowała w koszu. Zdecydowanie odradzam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny