dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

bardzo przyjemny doktor, gdyby nie fakt że czeka się pół roku na wizytę w szpitalu w Zabrzu w poradni urologicznej pewnie dalej bym się u niego leczył. Baaaardzo przyjemny facet, mało takich lekarzy mamy.

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny. Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa. Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść. Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje w centrum Medicover w Gliwicach. Poszedłem z duszą na ramieniu, pełen obaw. Niepotrzebnie. Okazał się uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Dzień ...

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny.
Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść.
Poszedłem z duszą na ramieniu, pełen obaw.
Niepotrzebnie.
Okazał się uprzejmym i kompetentnym lekarzem.
Dzień dobry, co panu dolega... Wysłuchał, zbadał, potem ja wysłuchałem możliwości leczenia, metod i na czym polegają i jaki mogą mieć efekt. Przy wypisywaniu skierowania jeszcze raz odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Gabinet podzielony na 2 części, badanie w części drugiej, co by ktoś postronny nie zajrzał z korytarza.

Samo centrum Medicover jest dosyć nowoczesne, bez kolejek, bez tłoku pacjentów. Wizyty umawiane są na ustalone godziny.

Tak więc pozdrawiam i nie bójcie się tego lekarza :]