dr n. med. Sabina Kluz

Bardzo polecam Panią Doktor! Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie wszystko analizuje i zleca badania, dzięki czemu wszystko na bieżąco kontroluje. Prowadzi ciążę z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu czuję się zaopiekowana. Zawsze można liczyć na kontakt, Pani z recepcji również bardzo miła - wchodząc tam od razu pojawia się uśmiech na twarzy. Polecam! ☺

Pani doktor wzbudza zaufanie, widać że zna się na swojej pracy. Wszystko rzetelnie wyjaśnia. Jeśli jest jakieś opóźnienie,to Pani z rejestracji informuje o tym wysyłając wiadomość.Polecam

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wyjaśnia. Pani z rejestracji zawsze pomocna. Polecam!

Polecam. Jest fachowo i konkretnie. Opieka kompleksowa i bez opóźnień, w spokojnej atmosferze. W rejestracji, po zabiegu, jestem proszona o informację, że cało dotarłam do domu. Polecam.

Jestem po wizycie, w końcu dowoedziałam się, że można zrobić dodatkowe badania, o których nikt mi wcześniej nie powiedział, a chodziłam do wielu lekarzy starając się o ciążę. Punktualnie weszłam, Pani dr odprowadziła mnie po wizycie i jeszcze raz powtórzyła najważniejsze zlecenia. Jest konkretnie, czego oczekiwałam. Nie było zbędnych komentarzy. Było przyjaźnie i rzeczowo.

Polecam, czuję się zaopiekowana. Wizyty są punktualnie i trwają tyle ile trzeba, mam pobierane badania i informację o wynikach, jeśli wychodzi infekcja receptę mam bezplatnie na telefon. Zawsze można się dodzwonić. Badanie jest delikatne.

Wyjatkowo negatywne podejście do pacjenta. Przed wizyta zadałam jakieś pytanie pani w rejestracji- najgorsza decyzja w życiu, spojrzenie z góry i ton odpowiedzi jak do osoby upośledzonej. Jednak to był dopiero przedsmak wizyty w gabinecie, gdzie padło w moim kierunku wiele niestosownych słów i na sam koniec poczułam się winna ze w ogóle ośmielam się być chora. Gdy miałam wątpliwości co do zaproponowanej metody leczenia bo czytałam wcześniej o możliwych powikłaniach pani doktor niczego mi nie wyjaśniła tylko powiedziała ze nie ma innej opcji i widzimy się na kolejnej wizycie. Na szczęście nie nabrałam zaufania do tego gabinetu i poszłam do innego lekarza gdzie okazało się nagle że jadnak można leczyć inaczej… podsumowując, bardzo negatywne doświadczenie, nikomu nie życzę takiego potraktowania i to za niemałe pieniadze.

Pani doktor ma ogromna wiedze i nie można jej tego odebrać, jednak wizyty zależą od jej humoru. O ile wiele rzeczy byłam w stanie wytrzymać, tak chamskich i bezczelnych komentarzy pani z recepcji już nie. Po 4 latach regularnych wizyt postanowiłam zrezygnować z leczenia u pani doktor przez panią z recepcji. Nigdy nie spotkałam tak niemiłej osoby pracującej na takim stanowisku. Nie polecam kontaktu z tą niekompetentna kobieta.

Nie polecam kontaktu z tą niekompetentna kobieta.

Polecam Pania doktor za kompleksową opiekę. Bezpłatnie interpretowała moje wyniki, które przesyłałam telefonicznie pomiędzy wizytami na nr rejestracji. W szpitalu wspierała podczas porodu, a byłam zrezygnowana.

Polecam Panią doktor z całego serca. Dzięki Niej mam teraz dwójkę zdrowych dzieci. Zawsze tłumaczyła co będzie robione, jakie sa zalecenia, zlecała potrzebne badania (było ich dużo, ale nie grymasiłam, bo chodziłam też do lekarza, który w ogóle badań nie zlecał i leczył "na oko" - czego skutki były opłakane, a opnie w internecie ma idealne). Nigdy nie zostałam źle potraktowana, jak to piszą inne osoby. Nigdy! Każdemu polecam i polecać będę. Angelika E.

Angelika E.