Absolutnie nie polecam pana Khana , zerowe zainteresowanie pacjentem , Brak zleconych jakichkolwiek badań . Do dnia dzisiejszego nie wiedziałem , że mam objaw raynauda kwalifikujący się do leczenia chirurgicznego . Lekarz Khan w ogóle nie rozpoznał zaburzeń krążenie obwodowego , zmierzył w gabinecie puls w obydwu kończynach górnych po czym wystawił druk dla lekarza kierującego na którym jest napisane , iż lekarz nie rozpoznaje zaburzeń krążenia . Dobrze , że trafiłem do innego specjalisty , czekam na zabieg z nadzieją , że wreszcie pozbędę się bolących sinych dłoni .

Wspaniałe podejście do pacjenta, dokładny w badaniu, a nie aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta, bardzo, bardzo kulturalny i czuje się jego fachowość. Wspaniały lekarz i POLECAM !!!!

Byłam u niego pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Potwierdził moje myśli,bardzo miły lekarz.Polecam.

Zostałam niewłaściwie zdiagnozowana, lekarz nie stwierdził zaburzeń ukrwienia w nogach, nie zlecił badań. Wskazania: kontrola kręgosłupa. Następnego dnia po wizycie prywatnie wykonałam usg naczyń tętniczych, które potwierdziły mylną diagnozę.

Miły, z ogromną kulturą osobistą. Tłumaczy pacjentowi co robi i skąd taka a nie inna diagnoza

wspaniały człowiek z bardzo dobrym podejściem do pacjęta zrownoważony i uczynny lekarz