dr Samir Ibrahim

Chirurg plastyczny

Miałam wykonaną korektę powiek górnych. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Zakres zabiegu dopasowany do rysów twarzy. Jestem bardzo zadowolona. Po dwóch miesiącach są jeszcze małe blizny, ale czas je szybko zagoi. Gorąco polecam dr. Ibrahima Samira. Pozdrawiam

8 lat temu miałam zabieg powiększania piersi. Implant został źle dobrany przez doktora- stanowczo za mały więc skóra nie została w pełni wypełniona. W efekcie zrobił sie efekt podwójnej piłki.. Po jakimś czasie zaczęła zbierac sie seroma wokól implantu. Pół roku zbywania mnie i przepisywania antybiotyku skończyło sie na operacji. Po roku problem powrócił. Kolejna operacja. W efekcie piersi są asymetryczne. Nierówne oraz obwisłe na skutek skóry, która po usunięciu ogromnej ilosci płynu najzwyczajniej wisi.... Lekarz miły tylko do momentu pierwszego zabiegu i wyjścia z kliniki.... Nie polecam Na poprawkę ...

8 lat temu miałam zabieg powiększania piersi.
W efekcie zrobił sie efekt podwójnej piłki..
Lekarz miły tylko do momentu pierwszego zabiegu i wyjścia z kliniki....
Nie polecam
Na poprawkę wybieram sie do innego lekarza.

Szczerze ODRADZAM. Ponad trzy miesiące temu miałam operowane powieki. Mój wygląd jest tragiczny . Za dużo wyciętej skóry, oczodół nienaturalnie wklęsły. Do tej pory cierpię na ból oczu i ciągnące powieki. Szukając pomocy byłam na kolejnych wizytach( kazał przyjść po dwóch miesiącach). Wtedy krzycząc nie pozwolił mi nawet dojść do głosu. W końcu powiedział, że tutaj tylko można zrobić reimplantację spod pachy ale on nic robić nie będzie i wyszedł z pokoju. Lekceważące ,cyniczne i niegrzeczne podejście do pacjenta. Zachowanie porażające i odbierające mowę. Panie w recepcji zachowały się jak ...

Szczerze ODRADZAM. Ponad trzy miesiące temu miałam operowane powieki. Mój wygląd jest tragiczny . Za dużo wyciętej skóry, oczodół nienaturalnie wklęsły. Do tej pory cierpię na ból oczu i ciągnące powieki. Szukając pomocy byłam na kolejnych wizytach( kazał przyjść po dwóch miesiącach). Wtedy krzycząc nie pozwolił mi nawet dojść do głosu. W końcu powiedział, że tutaj tylko można zrobić reimplantację spod pachy ale on nic robić nie będzie i wyszedł z pokoju.  Lekceważące ,cyniczne i niegrzeczne podejście do pacjenta.  Zachowanie porażające i odbierające mowę. Panie w recepcji zachowały się jak stręczycielki. Jestem oszpecona do końca życia i psychicznie załamana.
Nikomu NIE POLECAM. Zanim się zdecydujecie poproście o przesłanie dokumentów, które podsuwają do podpisu na chwilę przed operacją. Zapoznajcie się z nimi i ZREZYGNUJCIE. Szukajcie innego lekarza. Skutki źle wykonanego zabiegu są trudne do zniesienia i zostają na całe życie.

Jestem po zabiegu vaser lipo, brzuch po dwóch latach od zabiegu wygląda koszmarnie, zrost na zroście, asymetria, lepiej wygladał przed zabiegiem. Teraz mam na brzuchu przynajmniej tak to wyglada celulit 3 stopnia.

Byłam na konsultacji u dr Ibrahima w sprawie korekcji nosa, nie była to udana konsultacja. W porównaniu z innymi konsultacjami u innych chirurgów plastycznych jakie później odbyłam, dr w swojej profesji okazał się niekompetentny i niegodny zaufania. Próbował namówić mnie na całkowitą korekcje nosa a tym samym bardzo kosztowny zabieg (ok.12 tys!)choć moja wada absolutnie tego nie wymagała zdaniem innych lekarzy.

Dr Ibrahim w marcu br dokonał u mnie korekty górnych i dolnych powiek. Efekt olśniewający! Wreszcie pozbyłam się wiecznie zmęczonych, podpuchniętych oczu. Doktor Samir to wspaniały specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, z wielce "koszernym" dowcipem. Personel bardzo serdeczny i kompetentny. Tym, którzy z różnych przyczyn chcieliby dokonać u siebie korekt w zakresie chirurgii plastycznej śmiało polecam klinikę Mandala Doktora Samira Ibrahima. Doktorze, dziękuję! B.W.

W klinice MANDALA BEAUTY przeszłam operacje powiększania piersi oraz korektę oczu i nosa. Wszystko podczas jednego zabiegu. Doktor SAMIR IBRAHIM jest znakomitym fachowcem ,godnym zaufania oraz bardzo sympatycznym człowiekiem .W klinice cudowna opieka i przemila atmosfera.. Polecam z czystym sumieniem i BARDZO DZIĘKUJE !!! Mariola

Polecam z czystym sumieniem i BARDZO DZIĘKUJE !!!
Mariola

Szczerze polecam dr. Samira i klinike Mandala . Profesjonalizm , serdeczna atmosfera i czula opieka calego personelu. We wrzesniu 2011 poddalam sie zabiegowi Viser Lipo na twarz i szyje . Rezultaty w pelni zaspokoily moje oczekiwania . Rekomenduje zabieg wszystkim pacjentkom ktore chca poprawic owal twarzy i "wysmulklic" szyje. Rezultaty byly w pelni widoczne po kilku tygodniach, skora czuje sie bardziej napieta i wygladzona , a efekt utrzymuje sie do dnia obecnego.

dr. SAMIR IBRAHIM jest wspaniałym lekarzem i cierpliwym człowiekiem. Dzięki doktorowi nie boje się spojrzeć w lustro i popatrzeć na mój brzuch i piersi. Klinika wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt , sala operacyjna lśni. Klinika MANDALA BEAUTY CLINIC DR SAMIR IBRAHIM z przemiłym i profesjonalnym personelem - polecam . Dzięki dr Samirowi odzyskałam SUPER FIGURĘ - dzięki.

W klinice Mandala mialam operowane powieki gorne i dolne .Operacja przebiegla bez zadnych zklocen w przemilej atmosferze .Wszystko zgodnie z informacja ,ktora uzyskalam od dr.Samira przed operacja. Wynik operacji rewelacyjny !!!Klinika kameralna ze sprzetem najwyzszej klasy ,a wnetrze przytulne i czysciutkie.Pragne nadmienic ,ze specjalnie przyjechalam do dr.Samira,gdyz wczesniej mialam okazje ogladac wyniki Jego pracy .Dr.Samir to profesjonalista i wspanialy czlowiek .Polecam wszystkim Pana doktora, a takze jego zespol z ktorym pracuje .Ola T.