lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

2,9

Panią doktor na wizycie poprosiłam o ocenę znamiona, ponieważ chciałabym je usunąć. Nie przeprowadzono żadnego konkretnego wywiadu. Zostałam tylko poinformowana że niewielka blizna wygląda gorzej po usunięciu i lepiej sobie przykleić "plasterek" .Wizyta byla na nfz, dlatego nie miałam żadnych większych wymagań bo już z góry można niestety przewidzieć jak wyglądają takie wizyty. Przy większych problemach dermatologicznych na prawdę nie polecam!

Dzisiaj na wizycie u Pani doktor był mój mąż po 10 miesiącach oczekiwania na wizytę. Strata czasu. Pani doktor pracuje tam za jakąś karę. Po przeczytaniu opinii stwierdziłam że wizyta prywatna to całkiem inna wizyta. Nie polecam.

Pani doktor stwierdziła, że ból narośli na moim kolanie JEST TYLKO W MOJEJ GŁOWIE. Strata czasu i pieniędzy.

Strata czasu i pieniędzy.

Pani Doktor przyjazna, spokojna, miła atmosfera wizyty. Niestety co z tego, jak lekarz nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy. Brodawka wirusowa została przez doktor określona jako odcisk, który zostanie ze mną na zawsze. Poszłam z prośbą o wymrożenie ze względu na coraz silniejszy ból utrudniający chodzenie. Wyszłam z informacją, że powinnam sobie kupić frezarkę, bo w pandemii wszystkie kobiety kupowały, i tą frezarką ścierać odcisk. Ewentualnie nożyki, którymi sama mam sobie to wycinać sukcesywnie. Jako, że jestem nosicielką wirusa brodawczaka i miałam niejedną brodawkę usuwaną, poszłam następnego dnia skonsultować diagnozę dr Besser do innego dermatologa. W sekundę dowiedziałam się, ze to brodawka wirusowa - duża, głęboka, z zarysowanym korzeniem. Zostały mi przedstawione możliwości leczenia a przede wszystkim dostałam zakaz „grzebania” nożykami, frezarkami itd. Szkoda zdrowia na lekarza, który na ból uniemożliwiający chodzenie, reaguje tekstem, ze tak będzie już do końca życia… Nie polecam.

Byłam u pani doktor prywatnie, po przeczytaniu opinii trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Cudowna kobieta, z wizyty prywatnej wciągnęła mnie na NFZ. Polecam gorąco

Pełen profesjonalizm. Zawsze dobra diagnoza i dobrze dobrane leczenie. Szczerze polecam Byłam u wielu dermatologów ale polecić mogę tylko tą Panią

Byłam u wielu dermatologów ale polecić mogę tylko tą Panią

Bardzo polecam!!!!Wyjątkowo miła i kompetentna osoba. Nie musiałem prosić się o receptę na leki. Wszystko odbyło się sprawnie , kulturalnie , fachowo!! Dziękuję i pozdrawiam Panią!!!!

Lekarz nieprofesjonalny, wręcz chamski, wnuczka była umówiona na wizytę i zamiast otrzymać pomoc, porady, oraz receptę, musiałyśmy wysłuchiwać wymysłów ,,Pani Doktor'' o tym, że wnuczka prawdopodobnie nie zażywa tabletek, oraz bez powodu wysłuchiwać wmawiania chorób wnuczki, których nie ma i słuchanie tego odbiło się na samoocenie wnuczki. Nie polecam, szkoda pieniędzy nerwów i zaniżania samooceny, przez osobę która powinna pomagać, a nie wpędzać dziecko w kompleksy i traktować pacjentów jak dziecko, które kłamie lekarzy bez powodu. Nie polecam, strasznie nieprzyjemna, oraz totalnie nieprzydatna wizyta, w której zamiast profesjonalnej recepty, otrzymujemy ...

Nie polecam, strasznie nieprzyjemna, oraz totalnie nieprzydatna wizyta, w której zamiast profesjonalnej recepty, otrzymujemy taką, która jest zmieniania, przez swoje domysły.

Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie mimo młodego wyglądu. Ogromny szacunek - wspaniały LEKARZ i CZŁOWIEK