Do dr Bałasza chodzę trzeci rok, wyleczył wszystkie moje zęby i nadal zgłaszam się do niego na kontrolę. Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że ...

Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że wypełnienie jest idealnie zgrane z kolorem zębów. Podczas dwóch wizyt doktor potraktował zadanie jak wykonanie dzieła sztuki- mieszał kolory, nakładał warstwy, dosłownie rzeźbił wypełnienie. Nawet nie spodziewałam się tak świetnego efektu.
Co prawda u doktora trzeba długo czekać w kolejce w gabinecie, ale pomimo tego warto uzbroić się w cierpliwość i zainwestować swój czas na rzecz profesjonalizmu i kompetencji.
Gorąco polecam doktora Bałasza.
Ola S.

Jestem obecnie po usunięciu trzeciej ósemki u dr. Sebastiana, mój przypadek jest dość skomplikowany ze względu na zatrzymanie moich dużych rozmiarów ósemek w kości. Tego typu ósemki bezwzględnie wymagają chirurgicznego usunięcia. Doktor Sebastian podjął sie wyzwania i postanowił mi pomoc co uczynił juz po raz trzeci. Muszę przyznać ze pomoc okazała sie fachowa i profesjonalna. Zabiegi przebiegają bezbolesine, panuję miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta, nie mówiąc o nieocenionej asyście Pani Magdy. Serdecznie polecam Pana doktora. Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo polecam !!!

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo polecam !!!

Od zawsze stomatolog wzbudzał ze mnie przerażenie. Nigdy się nie zdarzyło, bo jakaś wizyta była bezbolesna, czy łatwo znośna. Dopóki nie trafiłam na dr. Sebastiana. Mój mąż chodził do niego, wyleczył mu wszystkie zęby. W końcu i ja się odważyłam i poszłam, choć lekko zmuszona, bo zaczął mnie boleć ząb;) Pan Sebastian widział co się ze mną dzieje i podszedł do wszystkiego bardzo fachowo i sympatycznie, jak i z humorem. Kilka dni temu byłam u niego trzeci raz, niedługo idę znowu. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak przyjemnego lekarza. Polecam!

Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza! Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, bez tabletek przeciwbólowych, z informacją "proszę przykładać zimne" i z umówioną wizytą na za tydzień. Ból mnie otumanił, nie mogłam spać, ...

Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza!
Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, bez tabletek przeciwbólowych, z informacją "proszę przykładać zimne" i z umówioną wizytą na za tydzień. Ból mnie otumanił, nie mogłam spać, ruszać się, szczękościsk był tak mocny, że ledwo mówiłam, nie mogłam pić, jeść, nic. Po dwóch dniach zaczęłam szukać pomocy w szpitalach, jednak wszyscy mnie odsyłali na AM, załamana i zrezygnowana poszukałam chirurga i znalazłam! Dr Sebastian Bałasz słysząc moją historię bez wahania powiedział spokojnym głosem, że mi pomoże, żebym się nie martwiła i przyszła. Godzinę później byłam u niego w gabinecie. Znieczulał mnie stopniowo, małą igłą (wizyta na AM skończyła się kilkunastoma kłuciami), po pierwszej dawce znieczulenia po raz pierwszy od dwóch dni zjadłam. Dr Bałasz bez wahania podjął się ekstrakcji tego zęba, naprawił błąd innego lekarza, zrobił to bardzo delikatnie, dokładnie mi wytłumaczył co i dlaczego bedzie robił, w każdym momencie mówił mi, co mogę poczuć, cały proces przebiegał bardzo sprawnie i o dziwo bardzo spokojnie, z pewną gracją. Po wizycie u niego dostałam instrukcję dotyczącą tego jak się zachować po ekstrakcji zęba, jak dbać o ranę. Po wizycie wreszcie przespałam całą noc.

Dr Sebastian Bałasz, to bez wątpienia lekarz z powołania, którego polecam w 200%, to osoba, która dzięki doświadczeniu i umiejętnościom nie boi się trudnych przypadków. Dowodem na polecenie tego lekarza nie tylko jestem ja, ale też opinie jego pacjentów, z którymi miałam przyjemność zetknąć się w poczekalni - każdy go polecał. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do dr Bałasza! Ola Wronka

Bardzo mily i kompetentny stomatolog. Swietnie tlumaczy i zagaduje. Wiecej takich!

Bardzo mily i kompetentny stomatolog.
Swietnie tlumaczy i zagaduje.
Wiecej takich!

Trafiłam do tego lekarza z polecenia znajomego.Strasznie się boję stomatologa ponieważ miałam niemiłe doświadczenia.Na początku mimo dobrej opinii byłam bardzo uprzedzona. Od pierwszej wizyty mineło dwa miesiące. Nie zamienie już dentysty choćbym miała mieszkać na końcu świata:)Każda wizyta jest bezbolesna w miłej atmosferze a zęby nabierają książkowego wyglądu.Warto poczekać w kolejce która się tworzy tylko dla tego że każdy zostaje przyjęty jak "człowiek" widać że w tym gabinecie na pierwszym miejscu jest pasja związana z zawodem a nie jak często się słyszy- pieniądze.

Od pierwszej wizyty mineło dwa miesiące.

Zgłośiłem się z wielkim bólem i przekonaniem że pozostałość po zębie zostanie mi usunięta.Pan Sebastian Bałasz ku mojemu zdziwieniu podjął się leczenia i uratował mi zęba .Dziękuje za naprawdę profesjonalną robote.Jestem pod wielkim wrażeniem. Tomasz Pater.

Tomasz Pater.

OD KILKU LAT MIESZKAM W WIELKIEJ BRYTANII ALE POCHODZĘ Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH. W UBIEGŁYM ROKU KOLEŻANKA POLECIŁA MI WŁAŚNIE PANA DOKTORA. MAM 28 LAT I JAK DOTAD NIE SPOTKAŁAM TAK RZETELNEGO I MIŁEGO LEKARZA, KTÓRY JASNO I PRECYZYJNIE WYTŁUMACZYŁ MI MÓJ PROBLEM. WIZYTA PRZEBIEGŁA W PRZYJACIELSKIEJ I BEZSTRESOWEJ ATMOSFERZE( CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE). MUSZĘ TEŻ WSPOMNIEĆ O SZCZEGÓLNYM ZACHOWANIU HIGIENY I CZYSTOŚCI CZEGO BRAKUJE W GABINETACH W ANGLII. WARTO TEŻ DODAĆ ŻE PAN DOKTOR WZBUDZA SYMPATIĘ U DZIECI, MOJA SIOSTRZENICA GO UWIELBIA. LEKAZR GODNY POLECENIA.

OD KILKU LAT MIESZKAM W WIELKIEJ BRYTANII ALE POCHODZĘ Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH.
LEKAZR GODNY POLECENIA.