lekarz Sebastian Borys

Diabetolog

Super lekarz wyleczył mi stopę leczy mnie od 1916 roku i jak tylko coś się zaczyna dziać z stopą zawsze znajdzie czas aby przyjąć pacjenta szkoda że nie ma więcej takich lekarzy .Polecam z całego serca. Wdzięczna pacjentka z Częstochowy

Świetny lekarz ♥️,człowiek , duża wiedza . Pan Sebastian Borys uratował nogę mojemu tacie. Gdzie tata był już skazany na obcięcie nogi przez innych lekarzy. Dziękuję z całego serca ♥️

Świetny lekarz ♥️,człowiek , duża wiedza .
Pan Sebastian Borys uratował nogę mojemu tacie.
Gdzie tata był już skazany na obcięcie nogi przez innych lekarzy.
Dziękuję z całego serca ♥️

Bardzo dobry lekarz . Może trochę trudny w pierwszym kontakcie , co rekompensuje wiedzą i kompetencjami . Wdzięczny pacjent .

Niesmak i zażenowanie ,to odczucia po spotkaniu z tym Panem.To ,w jaki sposób zostaliśmy potraktowani, gdy przez pomyłkę ,z chorym teściem, trafiliśmy do jego gabinetu, jest karygodne.Pan Doktor,to człowiek bez empatii i zrozumienia,arogancki i butny.Mam nadzieję, że spotkanie z tym Panem było naszym pierwszym i ostatnim.

Arogancki i zrozumiały w razie komplikacji nie interesuje się pacjentem zmienia zdanie i traktuje pacjentów jak przedmiot

Leczę się u NIEGO już kilka lat.Wspaniały lekarz z dużą wiedzą/zrobił ostatnio doktorat/ Trzeba go słuchać uważnie, dużo mówi o chorobie i o dalszym postępowaniu .Jest uprzejmy i godny polecenia.Panie pracujące z Nim są przemiłe.

Wszystko zalezy od jego humoru.wiedzę posiada,ale jest arogancki.Panie pracujące z nim są bardzo uprzejme i wyrozumiałe.nie polecam

Nieuprzejmy, arogancki, traktuje pacjenta jak małe niemądre dziecko. Wiedza stricte podręcznikowa. Tłumaczenie choroby i leczenia zupełnie wyrwane z otaczającej nas codzienności i realiów życia. Dla niego każda stopa cukrzycowa, to tylko stopa cukrzycowa a powinno być inaczej: Pacjent plus stopa cukrzycowa. Zero wyrozumiałości. 80 % czasu niepotrzebnie przegadane, 20 % poświęcone na rzeczowe i konkretne zajęcie sie pacjentem.

W moim mniemaniu leczy mojego ojca ,jest bardzo miły zna sie na rzeczy,naprawde godny polecenia,podchodzi bardzo profesjonalnie do leczenia pacjenta.

Niemily, brak szacunku do pacjentow, zarozumialy i arogancki. Nie tlumaczy ani nie interesuje sie pacjentami.