lekarz Sebastian Ciszewski

Urolog

Bardzo dobry lekarz, dokładny, rzetelny. Dba o pacjenta. Jest bardzo uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne badania. Spokojnie wszystko tłumaczy i przedstawia możliwe sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam!!!

Byłam u pana doktora na gen zajaczka 6 i jestem bardzo zadowolony. Bardzo kompetentny fachowiec. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Pan doktor okazał się wyjątkowo przyjemną osobą i bardzo dobrym fachowcem... Mając w ciązy problemy z nerkami był do mojej dyspozycji kiedy tylko potrzebowałam porady przede wszystkim tel- dodatkowo starał sie mi pomagać... Godny polecenia!!! Pig Tail

Pig Tail

Nie jestem pacjentem Pana doktora, mój kontakt z Nim był jednak nie mniej emocjonalny, ponieważ przez cały okres choroby mojej żony, uczestniczyłem w jej wszystkich wizytach.Nie potrafię zbyt barwnie opisywać swoich wrażeń, ale podejście do chorego, kultura bycia, fachowość oraz nieudawane współczucie jakim obdarzał bardzo poważnie chorą żonę, zasługuje na pełne uznanie. Więcej takich lekarzy a nawet najgorsze reformy Służby Zdrowia nie bedą nam straszne.

Bardzo miły ,sympatyczny człowiek.Polecam.

Bardzo miły ,sympatyczny człowiek.Polecam.

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim potrzebującym pomocy urologicznej.

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim potrzebującym pomocy urologicznej.

bardzo dobry lekarz polecam znajomym i nieznajomym

bardzo dobry lekarz polecam znajomym i nieznajomym

Bardzo dobry lekarz. Przyjazny dla pacjenta, wysłucha i udzieli bardzo konkretnych porad oraz zaleci odpowiednie leczenie. Bardzo mi pomógł w mojej dolegliwości. Polecam wszystkim!

Lekarz godny polecenia. Słucha pacjenta, poświęca mu czas, zleca dalsze badania, tłumaczy chorobę i dalsze leczenie. Szkoda, że tak długo trzeba czekać na wizytę, ale zdecydowanie warto.

Pan Doktor raczy przyjmować w Przychodni wojskowej nie przestrzegając zapiusów sprzed miesięcy tylko stosuje zasadę kto pierwszy ten lepszy. Zapisany byłem na godz. 16.30 i o godz. 16.20 było przedemna 18 osób. Wg. Pań z rejestracji - tak zarządzil Pan Doktor. Podejrzewam iz musi Pan Ciszewski w pierwszej kolejności przyjąc pacjentów ze swojej prywatnej praktyki lub innych jeszcze pozostałych 2 miejsc pracy.