lekarz Sebastian Sokołowski

Lekarz godny polecenia. Pana Doktora cechują nie tylko ogromna wiedza, wysokie kompetencje czy pełen profesjonalizm, ale i wysoka kultura osobista i świetne podejście do pacjenta. W bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć problem z którym się do niego zwraca. Szczerze polecam i życzę szybkiej profesury :)

zdecydowanie nie polecam, wszystkie informacje musialam wyciagac prawie sila i ostatecznie nie wiem czy jest dobrze czy zle

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetentny. Bardzo dobrze wytłumaczył mi, na czym polegała przebyta operacja. Bardzo szybko wróciłam do zdrowia. Więcej takich lekarzy. Nic dodać, nic ująć - wszystko jak w ww. ankiecie. Polecam gorąco.

Z takim podejściem do pacjentów, życzę mu co najmniej Profesury. Pełny profesjonalizm, bardzo dokładny wywiad. W dzisiejszych szybkich i zwariowanych czasach to rzadkość.

Z takim podejściem do pacjentów, życzę mu co najmniej Profesury.
Pełny profesjonalizm, bardzo dokładny wywiad.
W dzisiejszych szybkich i zwariowanych czasach to rzadkość.

Czy ktoś posiada informację czy Pan dr przyjmuje prywatnie? ewentualnie jak można się z nim skontaktować? w przychodni nie mogę trafić na jego dyżur.

panie doktorze tak dalej dbaj pan o pacjentów a stare wygi w szpitalu będą się mogli tylko od pana uczyć i podziwiać pański szacunek i podejście do pacjęta szapoba od Grzegorza

Świetny lekarz, nic dodać, nic ująć wszystko jak w ww. ankiecie. Polecam gorąco. Młody, sympatyczny, kompetentny.

Konkretny i fachowy lekarz z miłym podejściem do pacjenta.

Konkretny i fachowy lekarz z miłym podejściem do pacjenta.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta

Pełny profesjonalizm i zaangazowanie Szkoda, że za dobrym lekarzem w polsce nie idą bezpośrednio pieniądze.

Pełny profesjonalizm i zaangazowanie
Szkoda, że za dobrym lekarzem w polsce nie idą bezpośrednio pieniądze.