Sebastian Szymczakowski

Profesjonalne podejście, szczegółowe odpowiedzi na pytania,zaangażowanie to tylko namiastka zalet jakie posiada Pan doktor. Prowadził moją ciążę i byliśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni. Polecam przyszłym mamom, opieka na medal.

Doktor Szymczakowski prowadzi moją ciążę. Nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem. Czuję się zaopiekowana, na każdą wizytę czekam z niecierpliwością. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo sympatyczny. Z całego serca polecam!

Lekarz godny polecenia . Tłumaczy wszystko na spokojnie , odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Nie ma drugiego takiego lekarza. Z całego serca polecam !

Takiego lekarza szukam od dawna. Naprawdę jest to lekarz z powołania . Właściwa osoba na odpowiednim stanowisku, posiadająca te wszystkie cechy - zalety o których każda pacjentka Doktora tak prawdziwie napisała. Myślę, że już dziś takiemu oddanemu lekarzowi należy się wielka 6+

Te wszystkie opinie, które przeczytałam to moja opinia na temat pracy i podejścia do mnie jako pacjentki. Zdarza się /ale niestety niezwykle rzadko / spotkać lekarza z takim profesjonalnym podejściem, specjalistę najwyższej rangi.

Napiszę jednym zdaniem ,dr Szymczakowski to najwspanialszy lekarz pod słońcem absolutnie pod każdym względem.

Lekarz z powołania. Serdeczny, empatyczny cechuje go ogromny profesjonalizm. Polecam z całego serca wszystkim przyszłym mamom.

Szkoda, że najwyższa nota jaką można dać to 5 gwiazdek bo dr Szymczakowski to lekarz na 6+ :-).

Cudowny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Nie znam drugiego takiego lekarza

Pod opieką doktora można czuć się bezpiecznie i spokojnie. Opanowany i spokojny nawet przy trudnych sytuacjach. Brakuje mi słów, żeby opisać jak bardzo nam pomógł przy porodzie i podczas pobytu w szpitalu. Pomimo wielu pacjentek pamięta chyba każdą z jaj problemami.