dr n. med. Sławomir Błaszczyk

Chirurg ogólny, USG

2,4
2,6

Nie polecam a wręcz odradzam. Miał być to prosty zabieg i ranka na 2 szwy. Miałam wycinane znamię, nie dość że rana dużo większa od znamienia, to zostałam zszyta jak świnia i tylko do połowy rany. Oczywiście wszystko się rozeszło i źle goiło. Pomimo że inni lekarze łapali się za głowę, byli w szoku jak zobaczyli szycie, stwierdzili że muszę iść do doktora żeby oczyścił ranę i ponownie zszył, to lekarz stwierdził że nie jest źle, przepisał antybiotyk i po temacie. Odradzam wszystkim

Stanowczo nie polecam. Zgadzam się z poprzednią negatywną opinią też mam niestety taka opinie, potwierdzam, że nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pani Pielęgniarka w tym duecie również niemiła sugeruje doktorowi co powiedzieć czy co przepisać, wtrąca się niepytana podczas rozmowy z lekarzem, żenujący poziom obsługi i fachowości, nie wiem za co ten doktorat bo kolega weterynarz jak zobaczył szycie doktora to powiedział, że on lepiej psy zszywa i teraz mam bliznę kilka razy większą od wyciętego przez doktora nauk medycznych znamienia.
O jakim oddaniu i serdeczności Państwo piszecie bo na pewno nie rozmawiamy o tym samym lekarzu. Szkoda, że nie nagrałem moich wizyt była by wspaniała antyreklama.
Jak takich mamy lekarzy to, aż strach o życie.

Stanowczo nie polecam. Nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pielęgniarka mu sugeruje co przepisać na ciągle zimne i bolące nogi - "panie doktorze, to co, jakaś maść do smarowania". Na koniec wizyty mruknął "to wszystko". Pomimo dwóch wizyt nie rozpoznał poważnego schorzenia (krytyczne zwężenie tętnic kończyn dolnych). Na swój koszt TK angio, prywatnie naczyniowiec i zaczyna się poważne leczenie. Uważam, że takim "leśnym dziadkom" może czas podziękować za pracę na etacie.

Na swój koszt TK angio, prywatnie naczyniowiec i zaczyna się poważne leczenie.
Uważam, że takim "leśnym dziadkom" może czas podziękować za pracę na etacie.

Oddany swojej pracy,służący pomocą i serdeczny.Każdego pacjenta otacza troska i opieką.

Tłumaczy dokładnie co będzie robione, troszczy się o pacjenta :) Polecam:)

Tłumaczy dokładnie co będzie robione, troszczy się o pacjenta :) Polecam:)