lekarz Sławomir Błaszyński

Internista, Reumatolog

2,9

Ostry zawał,stent ,jaskra zaćma,gruz z kręgosłupa i najlepsze zespół Ormonda na który byłem już całkowicie niezdolny do pracy.Oczywiscie ...... Za... Mnie uzdrawia.Sprawe kieruje do sądu

Cudowny uzdrowiciel Zus. Ciekawe ile mu płacą za to uzdrawianie .Trudno nazwać go lekarzem a nawet człowiekiem. Nie polecam nikomu.

uzdrowiciel ,cudotwórca z zus bez badania stawia uzdrowicielskie diagnozy to nie lekarz tylko sługus zus

Najlepszy uzdrowiciel w tym kraju. Mnie na komisjach zusowskich już dwa razy cudownie uzdrowił. Na szczęście Sąd Pracy przyznał mi rentę z powrotem. Musi dostawać duże premie z zusu za uzdrawianie chorych ludzi. Liczę na to, że kiedyś karma go w końcu dopadnie, za te wszystkie krzywdy które zrobił ludziom chorym.

Jest dobrym lekarzem.do choroby podchodzi bardzo skrupulatnie,bada i leczy dokładnie

Zdecydowanie odradzam, o maksymę " Przede wszystkim nie szkodzić " chyba nigdy p. dr nie słyszał. Pacjenta traktuje jak przedmiot.

;]Polecam. Rzetelny i uczciwy. Sympatyczny oraz kompetentny.

;]Polecam. Rzetelny i uczciwy. Sympatyczny oraz kompetentny.

To jeden z dyspozycyjnych Zusowskich uzdrowicieli.

To jeden z dyspozycyjnych Zusowskich uzdrowicieli.

Jest the best weźcie ludzie najpierw idźcie do tego lekarza, a nie oceniacie go z góry;p jesteście dziwni

Jest the best
weźcie ludzie najpierw idźcie do tego lekarza, a nie oceniacie go z góry;p
jesteście dziwni

Nie polecam. Kawał *****. Siedzi w komisjach zusowskich i wszystkich cudownie uzdrawia