lekarz Sławomir Brzozowski

Neurolog

Od ponad 20 lat ordynator w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Gryficach . Kierownik specjalizacji 10 neurologów . Biegła umiejętność w badaniach USG tętnic szyjnych metodą Dopplera.

Lekarz bagatelizuje objawy pacjenta, nie pozwoli opowiedzieć o objawach do końca, przerywa w trakcje mówienia . Nie zaszkodził, ale też nie pomógł. Ogólnie nie polecam

Wyniosły i nieuprzejmy lekarz. Za każdym razem zachowuje się jak celebryta a nie fachowiec i lekarz z powołania. Nie polecam.

Ogólnie bardzo polecam Pana doktora . Jest bardzo konkretny , nie naciąga na zbędne badania może trochę mało poświecą czasu . Wieloletnie doświadczenie robi swoje .

Bardzo miły i profesjonalny lekarz, ludzkie podejście do pacjenta, gdyby nie on moja choroba nie zostałaby tak szybko zdiagnozowana. Dzięki niemu mogę teraz cieszyć się życiem będąc w pełni zdrowa i dbać o moją rodzinę w szczególności o moje kochane dwie córeczki. ;)

Ja tam często do lekarzy nie chodzę ale ten gościu jest konkretny a ja z wizyty byłem w pełni usatysfakcjonowany. No może mógłby trochę więcej czasu poświęcać i umawiać się na konkretną godzinę.

W pełni polecam pana doktora. Profesjonalista . Konkretny , sympatyczny . Nie naciąga na niepotrzebne badania .Mi bardzo pomógł.

Świetny lekarz . Kompetentny i treściwy czasami aż do bólu . Na pewno nie naciąga na niepotrzebne badania . Byłem kiedyś Jego pacjentem w szpitalu i muszę powiedzieć że oddział który prowadzi jest na najwyższym poziomie .

Byłem w szpitalu pod opieką Pana Doktora . Naprawdę szybka i kompetentna diagnostyka i leczenie . Przez 3 dni zrobili mi wszystkie badania i w końcu wiem na co choruję .

Nie mam zastrzeżeń co do Pana Doktora . Jest rzeczowy , kompetentny i bardzo mi pomógł. Myślę że negatywne opinie piszą zazdrośni koledzy po fachu . Ja nie nie spotkałam nikogo kto by się negatywnie wyrażał o panu doktorze . Jak na ordynatora bierze bardzo mało bo 100 zł a od stałych klientów tylko 70.

Nie polecam tego lekarza naciągacz na kasę gadkę ma dobrą a mało pomaga Słowem kapitalista