lekarz Sławomir Bystrzejewski

Zdecydowanie odradzam! Ten człowiek okaleczył mnie i zniszczył mi życie. Przeprowadził operację bez mojej zgody i bez konsultacji ze mną. Umawialiśmy się na zupełnie inny zabieg i nawet słowem nie wspomniał, że rozważa co innego. Gdybym wiedziała, w życiu nie zdecydowałabym się na tą operację. Ponad 3 miesiące po zabiegu odczuwam nadal ogromny ból przy dotyku, zazwyczaj ból przy siedzeniu, czasem przy chodzeniu. Jestem psychicznym wrakiem. Porozcinał mnie i zszył jak szmatę. Po operacji rzucił tylko w korytarzu: „Zrobiliśmy to inaczej” i zostawił mnie z niewiedzą, aż dopiero na drugi dzień się do niego dodzwoniłam. Operacja była z gatunku tych „plastycznych”, chociaż miała za zadanie nie tyle poprawić wygląd, tylko zredukować ból, jaki odczuwałam np. podczas badania ginekologicznego. Po operacji ból jest nieporównanie większy, o seksie to nawet nie myślę. Zrobił to wbrew mojej woli i jeszcze nieudolnie, no ale jak sam przyznał, tego typu operacje robi bardzo rzadko. Nie ma chwili, żebym nie żałowała, że się do niego zwróciłam. Dlatego kobiety – uważajcie, bo kładąc się na stół operacyjny i oddając w jego ręce, możecie obudzić się w dużo gorszym stanie, którego nie da się naprawić. W dodatku jest pozbawiony empatii, na badaniu w parę tygodni po operacji sprawiał mi ogromny ból, a gdy prawie krzyczałam, że mnie boli, bez cienia delikatności kontynuował badanie i stwierdził, że boli mnie, bo mam złe nastawienie…

Nie polecam tego lekarza nikomu! Chodziłam do Niego praktycznie co miesiąc i miałam usuwanego mięśniaka na łubinowej przez tego lekarza gdzie przed operacją faszerował mnie implantami zoladex co miesiąc które miały na zadanie zmniejszyć mięśniaka gdzie okazało się w czasie operacji że mi nic nie zmniejszyły. Zaznaczam że implant jeden zoladex jest to koszt 260zł gdzie zapewniał mnie że nie ma skutków ubocznych a prawda była inna masa skutków ubocznych gdzie sama to odczułam a dalej mi wmawiał że moje złe samopoczucie i problemy zdrowotne nie są od implantu. Dał ...

Nie polecam tego lekarza nikomu!
Chodziłam do Niego praktycznie co miesiąc i miałam usuwanego mięśniaka na łubinowej przez tego lekarza gdzie przed operacją faszerował mnie implantami zoladex co miesiąc które miały na zadanie zmniejszyć mięśniaka gdzie okazało się w czasie operacji że mi nic nie zmniejszyły. Zaznaczam że implant jeden zoladex jest to koszt 260zł gdzie zapewniał mnie że nie ma skutków ubocznych a prawda była inna masa skutków ubocznych gdzie sama to odczułam a dalej mi wmawiał że moje złe samopoczucie i problemy zdrowotne nie są od implantu. Dał mi ulotkę z implantu i powiedział że jak wyczytam o jakiś skutkach ubocznych to mam do Niego zadzwonić żeby też wiedział czyli on sam nie wiedział co mi podaje! Uważam że lekarz jest przereklamowany więcej do Niego nie pójdę za wizytę życzy sobie 250zł gdzie nie dał mi nawet ani razu rachunku. A co najlepsze po operacji nawet nie potrafił ściągnąć wszystkich szwów a jeżeli chodzi o blizny to są do poprawy ponieważ wykonał tak operację a ja myślałam że jestem u dobrego lekarza. Zmieniłam lekarza gdzie mi ściągnął resztę szwów także z czystym sercem nie polecam!

Wspaniały lekarz, ratujący życie, Tak samo dobry państwowo jak i prywatnie. Kulturalny, miły, uprzejmy. Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz, dzięki niemu zaszłam w ciążę, bo powiedział, że nie ma słowa NIE DA SIĘ ! Cudowny człowiek poza tym. No niestety ale to co jest dobre musi kosztować!

Zgadzam się z opiniami. Pan doktor może i jest bardzo dobrym lekarzem ale "dla bogatych ludzi" nie dość że spóźnia się zawsze 2 godziny to każe sobie płacić minimum 200 zł za wizytę.

Najlepszy Ginekolog, na jakiego trafiłam! Wzbudza zaufanie, ma rewelacyjne podejście do kobiet w każdym wieku. Polecam.

Pan Doktor, jest bardzo uprzejmy, pacjentka czuje się mniej zestresowana wizytą dzięki miłej atmosferze. Minusem jest wysoka opłata za wizytę. Po drugie Pan Doktor na krótko wypisuje L4 -2 tygodnie, w wyniku czego pacjentka musi co 2 tyg zgłaszac sie na wizytę płacą zawsze tyle samo, pomimo, że nie wymaga kolejnego badania ginekoli, gdy ciąża przebiega prawidłowo. Mała ilość badań kontrolnych. Zrezygnowałam z opieki

Serdecznie polecam Pana Doktora. Prowadzi właśnie moją drugą ciążę. Podchodzi do tematu kompetentnie ale na luzie. Nie straszy, nie bagatelizuje- po prostu mowi jak jest. Ogolnie bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek. Wizyty troche kosztowne, ale chyba mu sie należy. Zawsze przebada, zrobi USG i zdjęcie maluszka. Polecam!

Jako lekarz super, wizyty na totalnym luzie. Całą ciąże mi prowadził :). Muszę jednak powiedizeć że można odnieść wrażenie ze traktuje pacjentki trochę rzeczowo " pies na kase" ale gdzie w dzisiejszych czasach tak ludzi nie traktują wszedzie trzeba płacić.

Przez rok leczyłam się u tego lekarza, skończyło się na niepotrzebnym podawaniu kosztownych leków, a on sam nie bardzo miał pomysł na dalsze leczenie