lekarz Sławomir Cichecki

Laryngolog

Najgorszy lekarz jakiego znam, brak wiedzy medycznej, przestarzałe metody leczenia, na pewno nie wyleczy, może jedynie zaszkodzić i tak też zrobił. Brak kultury osobistej

Szybka fachowa pomoc co noc syn miał krwotoki z nosa dostał leki,poradę i jest dużo lepiej i nareszcie możemy się wyspać.

Fantastyczne podejscie do dzieci ,znajomość laryngologi.Doskonale leczy.

Fantastyczne podejscie do dzieci ,znajomość laryngologi.Doskonale leczy.

Ja jestem bardzo zadowolona.Od kilku lat leczy p.doktor całąrodzine zawsze z doskonałym skutkiem dla tego wszystkim go polecamy

Dziecko po leczeniu u tego Pana przez rok, wylądowało na bloku operacyjnym u prof.Niemczyka -taki to nasz laryngolog jest kompetentny.

Lekarz z powałoania. Z sercem i kompetentnie podchodzi do pacjenta. Jeśli zachodzi potrzeba potrafi przełozyć swoje prywatne sprawy aby przyjąć pacjenta z bólem.Leczymy się u niego od lat całą rodziną.

Lekarz owszem miły ale kompletnie nie zna się na tym co robi. W moim przypadku zupełnie nie trafiona diagnoza. Szkoda pieniędzy i czasu.

Witam, Byłam u dr.Cicheckiego na jednej wizycie ze sobą i z synem 4 letnim tj.łącznie dwóch pacjentów do badania. Doktor bardzo kompetentnie podszedł do badania. Nie spieszył się, nie przejmował kolejką w poczekalni. Przeprowadził wywiad , a następnie przeszedł do badania. Dr. Cichecki ma fantastyczne podejście do dzieciaczków. Najpierw mały "pomagał" lekarzowi, trzymał nereczkę , ręcznik , patrzył czy lampa dobrze świeci, trzymał mamę za rękę itd.- wizyta w formie zabawy.Po mamie lekarz przystąpił do badania małego pacjenta. Mój przedszkolak był zachwycony tym doktorem. Koszt wizyty 150 zł. tj rabat ...

Witam,
Byłam u dr.Cicheckiego na jednej wizycie ze sobą i z synem 4 letnim tj.łącznie dwóch pacjentów do badania. Doktor bardzo kompetentnie podszedł do badania. Nie spieszył się, nie przejmował kolejką w poczekalni. Przeprowadził wywiad , a następnie przeszedł do badania. Dr. Cichecki ma fantastyczne podejście do dzieciaczków. Najpierw mały "pomagał" lekarzowi, trzymał nereczkę , ręcznik , patrzył czy lampa dobrze świeci, trzymał mamę za rękę itd.- wizyta w formie zabawy.Po mamie lekarz przystąpił do badania małego pacjenta. Mój przedszkolak był zachwycony tym doktorem. Koszt wizyty 150 zł. tj rabat 50 zł - gdyż opcja hurtowa. Bardzo miły gest ze strony lekarza :) - przecież nie musiał, mógł policzyć jak za 2 osoby. Polecam gorąco tego specjalistę.

Znakomity specjalista, trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki. W tydzień pozbyłam się problemów zdrowotnych, które inni lekarze leczyli przez pół roku. Serdecznie polecam!