lekarz Sławomir Czachowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Mój numer jeden w Toruniu. U nas w rodzinie to lekarz pokoleniowy. Doświadczony bo pracował za granicą, zna języki wiec jak rodzina przyjechała, to też korzystala z jego porad. Ciągle się uczy. Teraz juz chyba profesor.

nie oddałabym na leczenie do dr Czachowskiego nawet psa. Szaman,przez którego wylądowaliśmy na miesiąc w szpitalu. Nie odróżnia grypy od zapalenia płuc.Karierowicz, efekciarz.

Nie poświęca pacjentowi naleznego czasu

Nie poświęca pacjentowi naleznego czasu

zdecydowanie polecam,nie leczy tylko objawów lecz szuka ich przyczyny by właściwie zdiagnozować chorobę,mądry,kompetentny i kulturalny.wdzięczna pacjentka

Świetny specjalista. Kompleksowo podchodzi do choroby i potrafi bezbłędnie wyczuć przyczynę problemu! Polecam

Często można Go spotkać w lokalnej gazecie "Nowości" lub lokalnym kanale tv - TV Torun, jest godny zaufania

Polecam tego Lekarza, wzbudza duże zaufanie!

Polecam tego Lekarza, wzbudza duże zaufanie!

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm + opieka psychologiczna

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm + opieka psychologiczna

Doktor Sławomir Czachowski to wzorcowy przykład lekarza pierwszego kontaktu!Stara się pomóc choremu,nie traktuje prywatnego pacjenta niczym dojnej krowy. Konkretne,uczciwe traktowanie chorego.Serdeczne podziękowanie od Teresy S.

Konkretne,uczciwe traktowanie chorego.Serdeczne podziękowanie od Teresy S.

Lekarz rozmawia z pacjentem o wszystkim tylko nie o tym co trzeba. Czasami rozmawia jakby byl z "kosmosu", juz mam go tak dosyc... i tej jego calej przychodni. Ide z dzieckiem do przychodni i naleze do pana czachowskiego a te pielegniarki mnie kieruja do mlodziutkich lekarzy ktorzy dopiero pokonczyli studia i co wizyta to inny lekarz, to jest nie do pomyslenia, przeciez dziecko trzeba leczyc u jednego.