dr

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
9 opinii

Dziękuję Panie doktorze za fachową opiekę podczas całej mojej zagrożonej ciąży, za cały poświęcony nam czas i życzliwość.Teraz jesteśmy już po porodzie, oboje szczęsliwi. Zamierzam być Pana stałą pacjentką. Pozdrawiam. Karina

do dr Gosztyły trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki, której dr prowadził ciążę. Straciłam poprzednią ciążę gdyż za wcześnie rozwarła się szyjka. Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece oraz umiejętności wzbudzenia zaufania udało nam się tym razem donosić ciążę i teraz już po porodzie we dwójkę pragnę podziękować Panu dr Gosztyle za wszystko. Będę Pana polecać wszystkim pacjentkom. Gorąco pozdrawiam. Justyna

Trafiłam do dr Gosztyły bo prowadził ciążę mojej koleżance. Nie mogłam donosić dwóch poprzednich ciąż. Dr objął mnie profesjonalną opieką, założył mi w porę szew na szyjkę bo się skracała. Teraz już jestem szczęsliwa po porodzie. Bardzo polecam wszystkim znajomym Pana Doktora. Dziękuje za wszystko.

Wspaniały lekarz. Życzę każdej kobiecie takiego lekarza do prowadzenia ciąży. Bardzo kompetentny. Robił mi cc i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu.

Polecam!!!! Mam zdrowego synka, prowadził moja ciążę i odbierał mi poród ten świetny lekarz!!! Cesarke zrobił rewelacyjnie!!! Wszystko dokładnie zbada, wytłumaczy! Naprawdę jest fachowcem-))))

Rewelacyjny lekarz.Polecam każdej kobiecie.

Mam pełne zaufanie do doktora Gosztyły. W trakcie prywatnej wizyty nie patrzy na zegarek, bardzo szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, pamięta o wszelkich badaniach koniecznych w ciąży i tłmaczy dlaczego należy je wykonać. Pod jego opieką czuję się absolutnie bezpieczna. Nie zgadzam się z opiniami, że poświęca pacjentkom czas jedynie w prywatnym gabinecie. Leżąc na Dyrekcyjnej byłam codziennie odwiedzana przez doktora Gosztyłę, interesował się moim samopoczuciem i wiedziałam, że również tam jestem pod jego fachową opieką. Jest bardzo kompetentny a do tego cierpliwy i wyrozumiały.

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za profesjonalne podejście i doprowadzenie mojej zagrożonej ciąży do szczęśliwego zakończenia. Po stracie dwóch ciąż bałąm się czy kolejna podobnie się nie zakończy. Zostałam skierowana przez Pana doktora do szpitala na założenie szwu na szyjkę bo się rozwierała. Musiałam niestety kilka tyg leżeć w szpitalu, gdzie dr Gosztyła założył mi szew na szyjkę. Dzięki serdecznej codziennej opiece doktora i wsparciu mnie na duchu dotrwałam do porodu. Teraz wraz z mężem możemy cieszyć się śliczną i słodką Izunią. Polecam Pana doktora moim koleżankom.

Może i jest dobrym lekarzem (choć od koleżanek słyszałam różne opinie) ale jako człowiek jest beznadziejny. Nie ma podejścia do pacjentek. W gabinecie załatwi wszystko - miły i grzeczny, poświęca dużo czasu - w szpitalu zostawia swoje pacjentki, udaje że nie zna. Można chodzić po recepty i cytologię ale na inne sprawy zdecydowanie nie polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny