lekarz Sławomir Jodko

Leczylam dziecko dosc dlugo czasu u tego dr niestety z marnym skutkiem. Mam wrazenie, ze jedyna jego metoda leczenia jest antybiotyk! Ciagle nam to samo przepisywal a okazalo sie ze moj syn to alergik, ale on na to nie wpadl! Nie polecam.

Pan doktor szedł w zaparte ze moja córeczka ma zwyczajne potówki,a okazało się ze mała ma bardzo zaawansowana skazę białkową.nie polecam :(

Kompetentny, fachowy, rzeczowy i przede wszystkim skuteczny!!! Ten lekarz leczył od wielu lat nie tylko mnie jako dziecko, ale również moje dzieci po wcześniejszych przeojach z innymi pediatrami, ale ten lekarz leczy zawsze z doskonałym rezultatem. Gdy jako rodzic chcesz jak najmniej siedzieć w poczekalniach przychodni i oszczędzić sobie bieganiny po lekarzach. Ten lekarz będzie idealny. Bardzo polecam!!

bardzo dobry lekarz.dokładnie bada dziecko.nigdy nie odmawia zbadania nawet w niedziele.

Bardzo dokładny, bada za kazdą wizytą uszy, węzły chłonne, niezaleznie z jakimi dolegliwościami przychodzi dziecko

Potrafi przejżyście wyjaśnić cały proces leczenia. Bardzo dobre podejście do dzieci.

Potrafi przejżyście wyjaśnić cały proces leczenia.
Bardzo dobre podejście do dzieci.

Fantastyczny lekarz. Kompetentny,potrafi poprawnie zdiagnozować i wyleczyć pocjenta. Oby więcej takich fachowców.