lekarz Sławomir Karoń

Chirurg ogólny, USG, RTG

Witam przez Pana Doktora zostałam zbadana przy otwartych drzwiach tak naprawdę każdy mogł tam wejść po ankietę ,pielęgniarka sobie weszła pooglądać ...może ja ciekawiło...nie wnikam W każdym razie miałam skierowanie od lekarza prywatnego mam 4 stopień hemoroidow w szpitalu musiałam przejść przez poradnie żeby dostać się na NFZ na planowany zabieg .Podczas wizyty Pan doktor przepisal mi maści i czopki stosowane przezemnie od 7 lat oczywiście bez skutecznie . Wniosek podważył opinie o usunięciu hemoroidow .Mam anemię i ta krew nie może mi "uciekać" Nie polecam chyba że ktoś chce się męczyć kolejne lata z tym dziadostwem

Spotkałem pana doktora, na wizycie w poradni proktologicznej w Szpitalu Wojewódzkim (wizyta z NFZ). Pan doktor jest osobą zwięzłą, konkretną ale przede wszystkim jest bardzo dobrą osobą. Dba o pacjenta. Moje wyniki badań były nie zadawalające, zalecił mi odwiedzenie hematologa, potem dzwonił do mnie 2 razy, czy zrobiłem coś w związkiem z moją wizytą - pomimo że byłem u niego jako u proktologa, nie jako u osoby która zajmuje się moim zdrowiem ogólnym, czy wynikami badań. Duży szacunek dla pana Doktora. Super człowiek, walczy o zdrowie pacjentów. Polecam serdecznie !!!

Może lekarz w przychodni prywatnej faktycznie jest godny polecania, jednak w szpitalu, w którym pracuje nie polecam.... Dr Karoń nie daje dojść do słowa, wysnuwa jakieś teorie na temat pacjenta nie dając mu sie wypowiedzieć. Jest opryskliwy i niesympatyczny. Wydaje mi się, ze gdy pacjent przyjeżdża z SOR-u w naprawdę kiepskim stanie to pokrzykiwanie nie jest najlepszym pomysłem. Nie będę oceniała kompetencji, bo na szczęście w poradni leczy mnie ktoś inny, jednak jako człowiek zdecydowanie nie nadaje się do pracy z ludźmi... chorym ludźmi !

Lekarz jest nieprzyjemny znam lepszego i planuje iść do niego a dr.Karoń cóż nigdy więcej niechce mieć z nim do czynienia.Poza tym lekarz nie szanuje czasu pacjenta z późnił się prawie 30 min. Niepolecam.

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Wyleczył mi szczelinę odbytu. Rzeczowy,konkretny , dostępny pod telefonem .Można się z nim umówić w inny dzień niż przyjmuje w gabinecie . Bez dwóch zdań polecam.

sumienny, miał wiecej czasu dla mnie niż inni lekarze. Bardzo mi pomógł, operacja bez powikłań.Godny zaufania i polecenia.Oby wiecej takich chirurgów było. Dużo zdrowia dla Pana doktora. Mateusz G.

gaduła, przepisuje leki nie związane z chorobą - chyba sponsorowane, nie udało zostać mu się uzdrowicielem w moim przypadku.

Leczył chociaż sam nie wiedział co mi dolega, 2 miesiące silnych antybiotyków, dodatkowo jakieś sterydy... kolejny lekarz jak zobaczył jakie środki przez jaki czas brałem to o mało się za głowę nie złapał. Polecam lekarzowi bardziej zastanowić się nad tym czy na pewno wie co leczy jeżeli terapia nie przynosi rezultatu, a mniej gawędzić na tematy mało związane z przedmiotem wizyty.