Sławomir Koch

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami jestem bardzo trudnym przypadkiem... mam 3 wspaniałych dzieci .... wszystkie ciąże prowadzone przez doktora .... gdy nie jest czegoś pewien wysyła do Łodzi lub Gdańska

Polecam z całego serca!Bardzo miły, uprzejmy,kulturalny ,a przede wszystkim profesjonalista.Wszystko dokładnie tłumaczy,wyjaśnia.Prowadzil moje 2 ciążę,jestem bardzo zadowolona.Polecam!

NIE POLECAM!! a dlaczego, ponieważ straciłam na wizyty do Pana doktora swój cenny czas(8 miesięcy). Jestem trudniejszym przypadkiem (po poronieniu i niemożności zajścia w upragnioną ciążę). Pan doktor po pierwsze: rozłożył na mnie ręce, gdy się okazało że nie wystarczy mnie tylko faszerować tabletkami,po drugie: nie powiedział mi co widzi na USG, chociaż widziałam po minie, że jest coś nie tak, a zaznaczę że pytałam kilkakrotnie co zobaczył i chciałam żeby nic przede mną nie ukrywał. W odpowiedzi uzyskałam tylko karteczkę z adresem wypisaną przez Pana doktora do Kliniki niepłodności w Gdańsku. Wyszłam z gabinetu z płaczem!!! Jestem rozżalona ponieważ najłatwiej jest prowadzić kobietę, której nic nie jest i której ciąża rozwija się prawidłowo. W momencie kiedy potrzebujemy specjalistycznego leczenia Pan doktor niestety nie poradzi sobie!! Dodam jeszcze tylko, ze potem trafiłam do innego lekarza, który powiedział od razu, że na jajniku widać torbiel, trafiłam do szpitala na Bielanach, jestem po laparoskopii, okazało się, że była to torbiel endometrialna-czeka mnie leczenie, przejde je tylko żeby któryś z lekarzy chciał się tego podjąć abym w końcu mogła mieć maluszka. Widząc mnie w szpitalu Pan doktor nawet nie odpowiedział dzień dobry, a co chyba gorsze odwrócił głowę zawstydzony na mój widok, bo przekonana jestem że kojarzył moją osobę. Ehh nie każda z nas ma tak dobrze, że wszystko przychodzi nam łatwo, ale o dobrego specjalistę naprawdę trudno. Nawet jeśli pieniążki się znajdą (bo leczenie też nie jest tanie) trzeba się ostro naszukać lekarza, który się nie przestraszy i poprowadzi pacjętkę taką jak ja:(

Nigdy więcej nie dam mu na sobie zarobić...Być miłym i sympatycznym nie wystarczy!!!!!!!!

moze i dobry.poszlam do niego z nadzieja ze uda mi sie zajsc w ciaze-jestem trudnym przypadkiem po martwej ciazy i kolejnej ciazy pozamacicznej- kazal porobic badania,nie ustalil kolejnej wizyty tylko kazal przyniesc jak najszybciej wyniki wiec ekspresowo zrobilam i sie wprosilam do gabinetu- wyniki owych badan obejrzal pobierznie z komentarzem ze wszystko ok,kazal przyjsc w okreslony dzien na obserwacje pecherzyka i mnie nie przyjal,kazal mi esemesem do niego potwierdzic dzien przybycia na obserwacje-to mi odpisal ze sie nie wyrobi!!!co to za lekarz z ktorym mam sie bawic w wysylanie sms???wyniku cytologi nie znam do dzis a robilam ja 8 miesiecy temu!jak po wynik poszlam i poprosilam klientki zeby mnie wpuscily to sie okazalo ze on tego wyniku nie ma nie mozna sie dodzwonic zeby utalic termin.ja sie zawiodlam na nim,mozliwe ze sie przestaszyl mojego problemu...do tego usg ma stare jak z epoki kamienia:(to tak na marginesie dodam.

Cokolwiek dobrego bym napisał nie odda to trudu i poświęcenia doktora dla mojej żony. Jestem pod wrażeniem, bo nasłuchałem się niejednego o lekarzach. Kłopot z dodzwonieniem się,ale nie był to problem istotny.Mam cudownego dzieciaka po 5-ciu latach krążenia po lekarzach. Tu wystarczyło kilka miesięcy

wspaniały oddany jedyny taki!!!!kompetentny ,uprzejmy,zawsze znajdzie czas dla potrzebujacej pacjentki.

miły,sympatyczny godny zaufania polecam

miły,sympatyczny godny zaufania polecam