dr SŁawomir Konstantynowicz

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Zarówno ja, jak i moja siostra leczyłyśmy się u pana doktora jako dzieci. Obecnie, gdy mam córkę, nie miałam wątpliwości, że jest to najlepszy wybór

Pan doktor jest świetnym lekarzem rodzinnym... umie leczyc i dzieci i dorosłych. Niebatelizuje objawów, woli zapobiegać... Tylko jeden minus ja wychodząc z gabinetu od doktora nigdy nie wiem co mi jest! :) POLECAM!!!

:) POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz,bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz,bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam lekarza, dziecko juz u niego wyleczyłam terz sama zaczełam POLECAM LEKARZ JAK LEKAZRE TYLKO Z PEŁNA PRECYZJA I WIEDZĄ

jak nie znajduje przyczyny choroby, to mówi, że to alergia

jak nie znajduje przyczyny choroby, to mówi, że to alergia

Wspaniały i kompetentny lekarz. Zawsze najp[ierw badania a dopiero jak trzeba antybiotyk. Polecam!!!

zrobił to co do niego powinien, wyleczył

zrobił to co do niego powinien, wyleczył

Polecam wszystkim, cała moja rodzina u niego sie leczy i nigdy nikt złego słowa nie powiedział

Lekarz z otwartą głową na nowinki i alternatywne metody leczenia. Ma dużo pacjentów i dlatego robi wszystko w biegu ale ma wiedzę i dobe podejście do pacjenta. Poleciłem go kilku znajomym z małymi dziećmi i żadne z nich nie żałuje.

Świetny lekarz,uchronił moje dziecko a także mnie przed zbędnym faszerowaniem antybiotykami i szpitalem - stawiając trafną diagnozę i lecząc przyczynę, a nie tylko objawy.