dr n. med. Sławomir Ligaj

1,8
1,9
1,8
1,7

Niedawno miałem tam gastroskopię. Podobał mi się tamtejszy personel. Daję im 2 gwiazdki. Bardzo uprzejma dziewczyna w recepcji, uprzejme pielęgniarki. Dziękuję im! Miałem gastroskopię u doktora Sławomira Ligaja. Nie podobał mi się. Miałam podejrzenie choroby Barretta i konieczne jest wykonanie biopsji przełyku. Inaczej cała gastroskopia idzie na marne. Miałem gastroskopię około 20 razy w różnych krajach i u różnych lekarzy. Zawsze mam trudną reakcję na tę procedurę. Ale nigdy nie wykonano u mnie biopsji! Zawsze lekarz czekał na odpowiedni moment, kiedy byłam spokojna, zawsze ze mną rozmawiał, dawał mi spokojnie ...

Niedawno miałem tam gastroskopię.

Zawsze lekarz czekał na odpowiedni moment, kiedy byłam spokojna, zawsze ze mną rozmawiał, dawał mi spokojnie oddychać i pobierał biopsję.
Tutaj lekarz po 10 sekundach powiedział, że nie będzie mógł zrobić biopsji i zakończył zabieg. Gastroskopia została wykonana na darmo! 4 miesiące oczekiwania na gastroskopię poszły na marne!
Z tego powodu niemożliwe jest wykrycie komórek rakowych!
Bardzo nieprofesjonalne podejście doktora Ligaja! Nigdy w życiu nie miałem takiego doświadczenia! Myślę, że nadszedł czas, aby przeszedł na emeryturę.

Wszedłem do gabinetu, polożyłem historie choroby na biurku lekarza. Rzucił tymi papierami mowiąc: " co mi pan tu głowe zawraca". Chcialem wytłumaczyc moj problem ale doktor nie chciał słuchać. Kazał wyjść....., ale skierowanie przytulił. Nie pomógł, ba... nawet nie bardzo się interesował z czym pacjent przyszedł. Nie polecam, chyba że po wypisanie kolejnej recepty.

Najgorsza wizyta u lekarza w całym moim życiu! Nikt do tej pory nie był dla mnie tak chamski i niemiły.

Przestrzegam przed tym lekarzem nie dajcie się nabrać na prywatną wizytę i tak nie postawi diagnozy te wszystkie opinie to prawda oprócz tego jest opryskliwy

Byc moze dobry fachowiec znajacy teorie i majacy odrobine praktyki... Za bycie milym nikt mu nie placi, jednak tego typu cecha oraz dodatkowo empatia, czulosc, wyrozumialosc, poswiecenie uwagi i czasu dla pacjenta, obligatoryjnie powinny byc wpisane w zawod lekarza. Inaczej nadaje sie na rzeznika i smiem tak wlasnie okreslic tego lekarza. Chyba minal sie z powolaniem. Za grosz poszanowania dla pacjenta. Czlowiek opryskliwy, nieuprzejmy, chamski, obcesowy. Odradzam.

Byc moze dobry fachowiec znajacy teorie i majacy odrobine praktyki...

Już na dzień dobry wiało chłodem i arogancją. Badanie(kolonoskopia) wykonywanie bardzo szybko przysporzyło Mi dużo bólu i odniosłam wrażenie ,że z załażeniem że nie zostanie dokończone (wizyta prywatna).W tracie badania lekarz kazał mi położyć się na plecach kiedy podniosłam się zdezorientowana,ryknął: "nie wie pani gdzie ma pani plecy". To już zakrawało na chamstwo. Zapłaciłam za całe badanie a nie za 30% jelit,chyba pozostałe 70% to opłata za upokorzenie.

Tragiczne podejście do pacjenta. Badanie nie dokończone. Ten lekarz traktuje pacjenta podmiotowo. Nie polecam!!!

Badanie kolonoskopii, omijać tego lekarza szerokim łukiem. 1 Od początku arogancki 2 nie poświęca klientowi czasu za który mu się płaci (wizyta prywatna) 3 badanie okropnie bolesne wykonywane w pośpiechu i nie do końca ( bo jest kolejka i ma obsuwę ...) 4 wygonił mnie z łóżka do opłacenia badania 5 po opłaceniu badania wyprosił mnie z sali i mnie zwyczajnie zbył bez wyjaśnienia co robić jak leczyć itd6 . NIE POLECAM!!!

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność. Ma gabinet prywatny i przyjmuje aż godzinę w jeden dzień chyba dlatego że nikt do niego nie chodzi za co siedzi w przychodni. Podejście porażka, nieuprzejmy, opryskliwy, siedzi tyłem do pacjenta jak z nim rozmawia. Nie powinien być lekarzem. Nie potrafi przeprowadzić badania.

Uprzejmość i poświęcony czas na poziomie zerowym (byłem na NFZ ale to nie powinno mieć najmniejszego znaczenia). Co do kompetencji nie mogę się wypowiedzieć z powodu zbyt krótkiego kontaktu z tym panem.