dr n. med. Sławomir Mandziuk

Pulmonolog

Jest to jeden z najgorszych lekarzy, z którymi miałem styczność w swoim życiu. Jego postawa zaprzecza jakimkolwiek wartościom, jakie reprezentowane powinny być przez lekarzy. Mówiąc wprost - nastawienie na zarobek, a nie pomoc pacjentom. Konkretnie. Moja mama jakiś czas temu chorowała na raka górnych dróg oddechowych który doprowadził do jej śmierci. Pan doktor został nam polecony przez innego lekarza, ale niestety nie mogę o nim powiedzieć żadnego dobrego słowa. Mama dużo czasu spędzała w szpitalu (3 stadium zaawansowania, leczenie polegało na spowolnieniu choroby, czego byliśmy świadomi). Mimo tego, w szpitalu ...

Konkretnie. Moja mama jakiś czas temu chorowała na raka górnych dróg oddechowych który doprowadził do jej śmierci. Pan doktor został nam polecony przez innego lekarza, ale niestety nie mogę o nim powiedzieć żadnego dobrego słowa. Mama dużo czasu spędzała w szpitalu (3 stadium zaawansowania, leczenie polegało na spowolnieniu choroby, czego byliśmy świadomi). Mimo tego, w szpitalu ciężko było cokolwiek skonsultować z doktorem, przy każdej próbie zapraszał do gabinetu prywatnego, bo nigdy nie miał czasu. Na prywatnej wizycie oczywiście bardzo podobnie jak w pozostałych komentarzach - aby jak najszybciej, bardzo nieprzyjemna, wręcz chamska postawa, nie odpowiadał konkretnie na pytania. Mama miała wyrok śmierci, chcieliśmy się dowiedzieć jak najwięcej, a na prawie żadnej wizycie nie dostaliśmy więcej czasu niż 10 minut, a wizyty do najtańszych raczej nie należały.
Ostatni pobyt w szpitalu pokazał bardzo przejrzyście postawę Pana doktora. Wiedział, że mama umrze, więc odesłał ją do hospicjum bez żadnej informacji bezpośrednio do nas. Nie udało nam się tych ostatnich dni w żaden sposób porozmawiać z doktorem, nie wiedzieliśmy absolutnie czego się spodziewać po przenosinach. Informacja wraz z wypisem dostarczył nam STAŻYSTA!! Niestety nie potrafił i nie mógł nam za dużo powiedzieć (widział mamę pierwszy raz), przez co nie wiedzieliśmy czego dokładnie się spodziewać i jak pomóc ulżyć w tych ostatnich dniach. Mama po transporcie do hospicjum niestety bardzo szybko zmarła.
Podsumowując jest to lekarz jednej z najgorszych kategorii, polecam trzymać się z dala. Pozytywne opinie dość ewidentnie (w mojej ocenie) zostały zakupione lub wystawione przez osoby „zaufane”.

Zarozumiały, niemiły, prawie nic nie wytłumaczył, zamiast dać jakaś nadzieję na wyzdrowienie na okrągło mówił o śmierci. Ciągle podkreślał, że całe leczenie i wszystkie decyzje zależą od niego, ja zrozumiałem to w jeden sposób. Pomimo prywatnej wizyty nie miał czasu, czuć było , że się spieszy.

przemiły fachowiec,poświęcił mi dużo czasu dokładnie i szczegółowo opisał mój problem

na wizycie u tego lekarza byłam raz, nie mam zastrzeżeń

na wizycie u tego lekarza byłam raz, nie mam zastrzeżeń

Godny polecenia fachowiec! Na wizytę udałem się z dziadkiem, który jest astmatykiem. Dodam,że jako starszy człowiek ma ograniczone zaufanie do nowych lekarzy. Pan doktor skutecznie go do siebie przekonał między innymi indywidualnym traktowaniem oraz skutecznym leczeniem,którego efekty dość szybko były wymierne. Szczerze polecamy!