lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!

Najlepszy ortopeda ,bez konkurencji w swietokrzyskim. Szkoda ze nie da sie go sklonowac zeby nie stac w kolejkach i poswiecal troszke wiecej czasu pacjetowi.

Fantastyczny specjalista, 4 lata temu przeprowadzał u mnie rekonstrukcję łąkotki, od tej pory nie mam żadnych dolegliwości związanych z kolanem. Polecam

witam ten świetny lekarz robił mojej mamie rekonstrukcję łękotki którą poprzednio 2 razy spartaczono jest super teraz mama chodzi już sama a nie o kulach dzięki Panie doktorze

Dziękuję Panie Ordynatorze za rzetelną opiekę po trudnej operacji mojej krewnej Jolanty Kopytek,której stan zlekceważono w szpitalu na Czarnowie. Ta pacjentka z Pana oddziału b. szybko odzyskała sprawność fizyczną a z nią radość i samodzielność życiową . Ewa ze Starachowic

Lekarz z powołania, wiem co piszę . Dwa razy artroskopia kolana + rekonstrukcja ACL. Gdyby nie on cholera wie jakby to wszystko wygladało, na Czarnowie w Kielcach nie wiedzieli jak się do tego zabrać - zupełny brak wiedzy. Pan Sławek od razu wiedział o co chodzi, kilka dodatkowych badań i na stół. Polecam wszystkim, cięzko się dostać ale próbujcie do skutku, lepiej poczekać ale wpaść pod odpowiednie ręce niż do konowałów nie powiem skąd, przez grzeczność.

Robił mi artroskopię kolana (uszkodzona łąkotka i przerost fałdu maziowego). Po 3 tyg. odczuwam tylko lekki ból (ale chyba siedzi on bardziej w głowie niż w nodze). W tym tygodniu zaczynam basen, a mam nadzieję, że za 3-4 tygodnie rozpocznę bieganie. Jeśli tak będzie, to będę w 100% zadowolony

Doskonały ortopeda i fantastyczny człowiek.Zdecydowanie polecam potrzebujacym i niezdecydowanym.Pacjentka

Bardzo dobry lekarz ortopeda. Prowadzi pacjenta do końca do wyleczenia. Czasem trochę za mało czasu poświęca pacjentowi, ale spowodowane jest to tylko bardzo napiętym grafikiem operacji, których przeprowadza całe mnóstwo.

Kompetentny, profesjonalny lekarz, a przy tym wspaniały czlowiek.

Kompetentny, profesjonalny lekarz, a przy tym wspaniały czlowiek.