lekarz Sławomir Matkowski

Polecam Doktora Matkowskiego absolutnie każdemu! W gabinecie jest zawsze miła i komfortowa atmosfera. Doktor prowadził mi całą ciąże i chwała mu za dokładność. Zdecydowanie należy do tych co wolą zrobić więcej niż mniej (ilość zleconych badań jest większa niż standardowa). Odpowiada na wszystkie pytania i zachęca do ich zadawania. W razie problemów można liczyć na kontakt poza godzinami pracy co tylko świadczy o tym jak bardzo poświęca się dla swoich pacjentek. Na pewno kolejna ciąże będę również prowadzić u doktora i nawet czekanie w kolejkach mi nie straszne bo warto.

To niestety pierwsza negatywna ocena, którą przyszło mi wystawić. Spotkałam się z wieloma lekarzami w swoim życiu. Ta wizyta należała do najgorszych. Z tym Panem miałam wątpliwą przyjemność spotkać się na końcówce ciąży w placówce Luxmed. Do wizyty zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie, typu: "trzeba długo poczekac na Pana doktora w kolejce , ale zawsze warto". Pierwsza część się faktycznie potwierdziła - na Pana doktora czekałam 3 godziny. Pacjentki, których było bardzo wiele, same musiały między sobą ustalać kolejność. Co jakiś czas doktor wywołał "swoją" pacjentkę, którą przyjmował z serdecznością, ...

Pierwsza część się faktycznie potwierdziła - na Pana doktora czekałam 3 godziny. Pacjentki, których było bardzo wiele, same musiały między sobą ustalać kolejność. Co jakiś czas doktor wywołał "swoją" pacjentkę, którą przyjmował z serdecznością, a reszta "szaraków", w tym ja, usłyszała co najwyżej: "następna!"

No ale ok, przecież miało być warto czekać, więc przymknęłam na to oko.

Gdy przyszła moja kolej planowanej na ten okres ciąży wizyty z usg, na dzień dobry, zanim jeszcze dobrze nie weszłam do gabinetu, usłyszałam "po co Pani tutaj przyszła? Pani lekarzem prowadzącym jest inny lekarz". Odparłam, że przyszłam na ostatnie usg ciążowe, na które mam skierowanie, a lekarz prowadzący nie ma dostęnych terminów w Luxmedzie, na co Pan doktor kontynuował swoje: "powinna Pani pójść do swojego lekarza prowadzącego". Powiedziałam mu, że nie stać mnie na to, aby pójść do mojego lekarza prowadzącego prywatnie i zapłacić za wizytę, skoro przysługuje mi wizyta w moim pakiecie Luxmed. Pan doktor powiedział: "Koszty to dopiero się zaczną jak się dziecko urodzi".

Zrobił mi badanie usg, stwierdził, że łożysko "brzydkie" i że mam iść do lekarza prowadzącego. Odczułam zero życzliwości, chęci pomocy, a poziom wizyty był żenujący. Byłam pospieszana, bo przecież "jeszcze tak wiele pacjentek czeka w kolejce." Także moja wizyta z USG trwała może 5 min od mometu wejścia do gabinetu do opuszczenia go, włącznie z czasem spędzonym na zbędne dyskusje na temat tego, że powinnam odwiedzić lekarza prowadzącego, którego nie było.

Wkrótce po tej nieprzyjemnej wizycie, wybrałam się do innej Pani doktor z Luxmedu, która potrafiła spojrzeć na mój problem życzliwie, nie różnicując przy tym, czy jestem jej pacjentką, czy nie. Mimo, że nie prowadziła mojej ciąży, potrafiła się mną zająć kompleksowo, wykazać się empatią i wziąć na siebie odpowiedzialność za dalsze postępowanie. Niezwłocznie skierowała mnie do szpitala, za co dziś jestem jej ogromnie wdzięczna.

Wspaniały lekarz poprostu był ze mną do końca i mam zdrowego syna po ciężkiej zagrożonej ciąży.dziękiuje każdego dnia za to jak mi pomògł.cierpliwy empatyczny doswiadczony.

W 100% polecam doktora Matkowskiego. Trafiłam do niego w pierwszej ciąży i czułam się zawsze "zaopiekowana" przez niego. Najpierw byłam u dwóch innych lekarzy i dopiero po przeczytaniu opinii wybrałam się do niego. Nie żałuję. Bardzo kompetentny i przemiły człowiek. Zna odpowiedź na każde pytanie. Zawsze chce pomóc pacjentkom i nie szkoda mu czasu poświęconego pacjentowi. Moglabym jeszcze wiele pisać, ale pewnie wtedy opinia byłaby zbyt długa. Chcę tylko dodać, że moja ciąża nie przeszła bez problemów. Synek ma wadę serca i doktor za każdym spotkaniem okazywał mi wiele empatii, wspierał i pomógł przetwac trudne chwile. Polecam dr Matkowskiego!

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moją ostatnią ciążę.Na każdej wizycie było wykonywane badania usg.Był przy porodzie mojego dziecka w szpitalu.Nigdy nie wyszłam z wizyty od doktora Matkowskiego niedoinformowana.Polecam

Pierwsza ciąża, jako młoda mama mam mnóstwo pytań, natomiast dokotr potraktyował mnie jakbym rodziła 16 dziecko z rzędu i wszystko jest przecież takie oczywiste, nie odpowiada na pytania, podczas badania strasznie się stresowałam przeraźliwą ciszą z jego strony.. Dodam tylko, że na wizytę trafiłam po 'przetrzepaniu" internetu wzdłuż i wszerz poszukując dobrego ginekologa. Z gabinetu wyszłam ze złami w oczach i z "zadaniem domowym " czyli poczytanie w necie na temat danego tygodnia ciąży ! Straszna żenada! Nie polecam nikomu, może jest dobrym specjalistą ja tego nie odczułam, ale wydaje mi się, że komfort psychiczny mamy jest bardzooo ważny.
Pozdrawiam

Bardzo fajny lekarz.Prowadził moją ciążę.Jest dość skrupulatny.Był przy porodzie.Polecam doktora Matkowskiego.Chcę żeby prowadzil moją następną ciązę.

Prawdziwy lekarz - z powołania. Miły, uprzejmy, wszystko dokładnie wytłumaczy i co też bardzo istotne można z nim swobodnie porozmawiać. Polecam

Prawdziwy lekarz - z powołania.
Polecam

Pan Doktor od niedawna jest moim lekarzem, zaczął walkę z niestabilnymi hormonami, skończyło się na ciąży :) Jestem obecnie w 3 miesiącu ciąży, którą on prowadzi. Regularnie mnie bada, zleca badania i wiem, że doprowadzi mnie i dziecko do szczęśliwego rozwiązania. Polecam Doktora serdecznie wszystkim pacjentkom. Cieszę się, że wrócił do Gdańska :)

Najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!