Nie wiem dlaczego Pan doktor ma od kogoś negatywna opinię. To wspaniały człowiek i chirurg szczękowy, byłem sam 3 razy na rwaniu i jedynie za pierwszym razem odczuwałem jakiś strach, ale było bardzo dobrze, nie czułem zabiegu na znieczuleniu a przy gojeniu, ani tego samego dnia co było rwanie nie odczuwałem żadnego bólu w tej okolicy. Moim zdaniem 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, szkoda że znajdują się ludzie, którzy piszą o kimś takie fałszywe opinie. Ja ze swojej strony mogę stanowczo polecić Pana doktora, myślę że warto dodać, że ...

Ja ze swojej strony mogę stanowczo polecić Pana doktora, myślę że warto dodać, że pierwszego zęba miałem usuwanego u kogoś innego na Nfz i było bardzo nieprzyjemne, a tu różnica niesamowita.

Najlepszy dentysta w całym Olsztynie.Rwanie 7 całkowicie bezbolesne , po znieczuleniu nie ma nawet dyskomfortu. Polecam wszystkim bojącym sie dentystów.

Również polecam Pana Doktora! wyrywałam ósemkę około 2 tyg temu, nie licząc czekania aż znieczulenie zacznie działać to cały zabieg trwał jakieś 3 minuty! Praktycznie nic nie bolało. A byłam przekonana, że będzie strasznie. Pan Doktor bardzo miły, nawet przez telefon powiedział mi, żebym zabrała ze sobą zdjęcie zębów i dobre nastawienie! ;) Polecam.

Polecam.

Koszt bardzo duży opowiada o swoich podróżach swoich problemach . Miałem wrażenie ze naciaga na leczenie poto aby wiecej zarobić. Brak profesjonalizmu przydałaby by się emerytura dla pana doktora a nie leczenie chorych.

lekarz fachowy, kompetentny i uprzejmy. Szczerze polecam, zwłaszcza osobom bardzo bojaźliwym (ja mdleję na fotelu ze strachu...a tu nie).

Najlepszy stomatolog w mieście. Fachowy i szybki

Najlepszy stomatolog w mieście. Fachowy i szybki