lekarzSławomir Michalak

Średnia:
4.8512345
42 opinie

• 5

najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

• 5

Bardzo dobry lekarz! uprzejmy, dokładnie wytłumaczy i robi wszystko żeby pomóc pacjentowi.

• 1
  • 1

Pan doktor wystawił skierowanie do szpitala. Miał zadzwonić w ciągu miesiąca. Od tego czasu minęły 4 mc. Do doktora nie szło się dodzwonić ani w żaden sposób skontaktować. Gdyby nie moja osobista interwencja z innym lekarzem. Moja babcia do dzisiaj nie trafiłaby do szpitala i prawdopodobnie przestałaby chodzić. NIE POLECAM !!!!!!!

• 5

Dr Sławomir to człowiek niezwykły. Oprócz olbrzymiego doświadczenia i ogromnej kompetencji, to przede wszystkim ktoś kto rozumie pacjenta. Stara się spojrzeć z jego strony. Spotkania z dr nie zapomnę chyba nigdy. Jeszcze raz dziękuję. Radek

• 5

Cóż gdyby wiecej było takich lekarzy, takich ludzi jak Pan doktor Sławomir Michalak, to pewnie mniej byłoby tragedii ludzkich pod tytułem zła diagnoza. Polecam tego specjalistę.

• 5

Jeżeli inni lekarze nie mogą zdiagnozować choroby, zdecydowanie polecam tego lekarza.

• 5

7 lat leczenia u różnych neurologów, 2 pobyty w klinice AM w Poznaniu. Brak diagnozy. Pierwsza wizyta u dr Michalaka. Wnikliwa analiza dokumentacji, dokładne badanie i wywiad. Polecenie wykonania specjalistycznego badania krwi. Już po normach obok moich wyników wiem, że są nieprawidłowe. Leki a w większości witaminy i po pół roku czuję się o niebo lepiej. Słowem rewelacja zwłaszcza, że przez 7 lat leczono objawowo "prochami". Gorąco polecam.

• 5

Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym - serdeczny i życzliwy człowiek a jednocześnie kompetentny lekarz .Bardzo rzadkie połączenie tych cech.

• 5

Lekasz godny polecenia, przede wszystkim nie traktuje pacjenta przedmiotowo, podchodzi bardzo indywidualnie, konkretny i precyzyjny. Poświęca dużo czasu dla pacjenta, dokładnie tłumaczy na czym polega jednostka choroba oraz na czym będzie polegało leczenie. Nie ma żadnego problemu wydać na cokolwiek skierowania w przeciwieństwie do innych lekarzy. Wdzięczna pacjentka!

• 5

witam serdecznie wszytskich, w 100 % polecam doktora Michalaka, wyleczył mojego tata, a właściwie to nadal go leczy, ale efekty leczenia są widoczne.Dodatkowo leczy mnie od około roku, widać efekty leczenia !!! Dobry fachowiec !!!

• 5

Polecam w 100%.Po pierwszej wizycie i wywiadzie przepisal leki.Pomagaja...i to jest najwazniejsze.Bardzo mily i sympatyczny gosc wiedzacy co robi.Poprostu super;)

• 5

Polecam z całego serca! Piszę w imieniu mojej mamy, od dwóch lat pacjentki Pana Doktora. Na pierwszej wizycie po bardzo szczegółowym wywiadzie - diagnoza, która okazała sie trafna. Wprowadzone leki pomogły natychmiast.Mama przedtem była diagnozowana przez wielu lekarzy, w tym równiez neurologów - z żadnym skutkiem. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna. AL

• 5

Doskonały lekarz, cudowny człowiek. Godny zaufania, przesympatyczny, z powołania, słuchający pacjentów. Świetny diagnosta! Polecam w 100%

• 5

Ja ze swej strony pragnę powiedzieć że jak najbardziej polecam Doktora Michalaka. Pare lat temu chorowałam i żaden lekarz nie wiedział co mi dolega. Przypadkiem trafiłam do Doktora Michalaka i dosłownie jedna wizyta wystarczyła aby znalazł punkt zaczepienia. Podejrzenia były w 100% trafne! Dziś jestem zdrowa:) Dziękuję Panie Doktorze.

• 5

Uważam że to jeden z lepszych lekarzy , ma dużo większą wiedzę niż lekarze z którymi dotychczas miałem kontakt . Niestety nie potarfi mi pomóc , leki które mam od poł roku nieczego nie zmieniły w mojej sytuacji . Dlatego moze nie słusznie , mam obawy , że coś zostało przeoczone , nie zbadane . Dziwi mnie fakt że doktor może lekami pomóc na padaczkę tak skutecznie czy na miastenię , czy na SM a nie jest w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach . Kolejna wizyta pokazała mi że raz mówił że nie ma porażenia nerwu a innym razem że to jest porażenie. Bardzo mi przykro bo nie daje mi nadziei na lepsze .Mimo to polecam , bo wielu osobom na pewno może pomóc.

• 3

Nawet nie mogę ocenić tego lekarza, bo po prostu nie odbiera telefonów. Lekarz tak znany, mający tak świetne opinie, przyjmujący prywatnie tylu pacjentów powinien mieć kogoś (pielęgniarkę, rejestratorkę)która odbierała by telefony. Jest to niezwykle ważne dla pacjentów spoza Poznania nieraz daleko, którzy chcą skorzystać z wizyty u pana doktora zwłaszcza, że w miastach powiatowych, a nawet byłych wojewódzkich jest JEDEN neurolog.

• 5

Przeuprzejmy człowiek, rewelacyjne podejście do pacjenta, doskonały neurolog. Szkoda, że jest tak mało dobrych lekarzy jak Pan Docent Michalak.

• 5

Dr Michalak jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Można zauważyć, że leczenie jest jego pasją. Zależy mu na pacjencie a nie pieniądzach. Po kilkunastu latach zmagania się z chorobą i wizytami u różnych neurologów, którzy nie potrafili mi pomóc nie wierzyłam, że wyzdrowieję. Po kilku wizytach i szeregu badań jakie doktor mi wykonał wyszłam od niego zdrowa. Będę wdzięczna doktorowi do końca życia.

• 5

Witam, rzdko się wypowiadam na tego typu forach, jednak wizyta u Pana S. Michalaka, przekonała mnie że czuję taki obowiązek wobec niego samego i ludzi którzy (jak ja) często trafiają do pseudo lekarzy. To była pierwsza moja wizyta i nie mogę powiedzieć tak jak inni.... że już mnie wyleczył lub dobrze zdiagnozował ale naprawdę gorąco polecam. Ten pan przyjmuje PACJENTA nie klienta i przywraca wiarę w człowieczeństwo. Ktoś napisał poniżej ....po prostu dobry człowiek i tak jest. Dziękuje Maciej

• 5

Błąkałem się od lekarza do lekarza, a mój wzrok coraz bardziej sie pogarszał wraz z opadaniem powieki. okuliści ratowali mnie sterydami i chwilowo było lepeij. Do dr Michalak trafiłem dzieki innemu genialnemu lakarzowi dr Bączyk który też oddal dużo energii by mi pomóc. Pierwsza wizyta i od razu trafiona diagnoza. Choruje na Miastenię - paskudna przypadłość, ale teraz już funkcjonuje normalnie bo dzieki S. Michalak została ona zdiagnozowana już na pierwszej wizycie dzięki czemu szybko mogłem rozpocząć leczenie farmakologiczne. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, nigdy nie zdarzyło sie bym wykonał jakiekolwiek badanie, które nie byłoby potzrebne. trudno opisać moja wdzięczność. W moim 35 letnim zyciu spotkałem dwóch prawdziwych pełnych wiary w swoje powołanie lekarzy, jednym z nich był śp. dr Maciejewski a drugi dr Michalak, z tą mała róźnicą, ze nawet/co wiedzą jego pacjenci/ o 2-giej w nocy zrobi wszystko by pomóc i nie ważne, czy widzi człowiek poraz pierwszy i czy ten ma wypchany portfel. Dziękuje doktorze!!! Tomasz Goszczyński

• 5

Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Dr Michalaka-kompetentny,przeprowadza bardzo dokładny wywiad.W ciągu 5 lat byłam u różnych neurologów,ale żaden nie poświęcił tyle czasu na wywiad lek.i badanie.Dał mi nadzieję na wyzdrowienie ale uprzedził że czeka mnie długie leczenie.

• 5

Gorąco polecam tego lekarza. Kto cierpi ten wie ile niepotrzebnych wizyt u niepotrzebych lekarzy, ile pieniędzy wyrzuconych na lekarstwa, które po jakimś czasie nie pomagają. Doktor na pierwszej wizycie doradził rezonans/który nawet prywatnie kosztował mniej niż poprzednie leczenie/a na drugiej zalecił 3 ćwiczenia z przeprostami i po miesiącu odstawiłam lekarstwa/dokładnie to przewidział/ a po 2 miesiącach chce mi się nareszcie żyć. Piszę te słowa bo czułam się w obowiązku ja też tego lekarza znalazłam z internetu i czytałam opinie.

• 5

dowiedziałam się, że mam SM(stwardnienie rozsiane) dopiero pierwszy rzut, dwoiło mi się wszystko w oczachm, drętwiała mi twarz i prawa dłoń, po wyjściu ze szpitala było dalej to samo. Poszłam do dr Michalaka, przepisał mi leki i widzę normalnie, nie mam już drętwienia...a co dalej z choroba, tego nie jest w stanie przewidzieć żaden doktor. Polecam dr S.Michalaka pozdrawiam

• 5

Wczoraj byłam pierwszy raz a znalazłam Pana Doktora w internecie. Od paru lat miałam dolegliwosci a od stycznia tego roku bardzo się nasiliły i próbowałam wielu rozwiązań poza spieprzonym od lekarstw żołądkiem żadnej poprawy. Wczorajsza wizyta dała mi duże nadzieje .Jeżeli dodam sposób traktowania to mogę tylko polecać na prawo i lewo.

• 5

Pierwsza wizyta 100, nastepne 70. Bardzo dobry lekarz. Wyleczy z najgorszej depesjii. Polecam!

• 2

Nie odbiera telefonów odżuca połączenia

• 5

Wspaniały lekarz ,budzący zaufanie, bardzo trafnie stawiający diagnozę proszę o adres przyjęć doktora na Ratajach z numerem telefonu

• 5

Wspaniały człowiek, uczciwy, miły.. bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w 100%.. polecam!

• 5

Lekarz jest ciepłym i uprzejmym człowiekiem. Widać, że stara się pomagać ludziom a nie tylko kasować pieniądze. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał odpowiednie leki. Lekarz z powołania. Dobry człowiek. Wspaniały fachowiec. Przyjmuje w 2 miejscach, na ratajach na zapisy co znacznie skraca czas oczekiwania na wizyte. Polecam serdecznie.

• 5

Super lekarz , świetny specjalista ,miły sympatyczny ,cierpliwy pomógł mi w ciężkich postaciach migreny (chodziłam do wielu lekarzy z marnym skutkiem) zażywałam przez pół roku leki niezależnie czy bolała mnie głowa po kuracji nie było napadów >>>>>>>>>Polecam Pana Sławomira Michalaka w stu procentach<<<<

• 5

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

• 5

Godny zaufania,sympatyczny,cierpliwy,chodze do Pana dr.juz pare latnie spotkalam nigdy tak cierpliwego sympatycznego lekarza,pomaga ludziom swiadcza o nim kolejki do gabinetu Pana doktora,w dodadku nie jest zachlanny na pieniadze.

• 5

Mój 2-gi i ostatni szczęśliwie neurolog - zmienił mi leki po których czuje się wysmienicie - poświęca czas pacjentom i nigdy nie czuję się że gdzieś mu się spieszy czy może chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Co ciekawe - czekając na wizytę jego pacjenci wymieniają opinie i opowiadają swoje choroby - i nigdy nie słyszałam negatywnej opini na jego temat. Który lekarz może się tym pochwalić?

• 5

kompetencja na najwyższym poziomie, bardzo szczegółowe podejście do problemu zdrowotnego, pomimo wyleczenia z problemu neurologicznego m mój tata konsultuje z nim wszystkie inne problemy zdrowotne z uwagi na ogromną wiedzę. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania w kolejce pod gabinetem, gdyż nie można umówić się na określoną godzinę.

• 5

3 lata temu moja mama trafila na oddział do pana doktora z udarem, po wczesniejszym 2-tyg pobycie w szpitalu powiatowym, w ktorym nie potrafiono postawic diagnozy. pan doktor zajął sie nią bardzo kompetentnie i po miesiącu o własnych siłach wyszła ze szpitala.jest to jeden z lepszych lekarzy, jakich miałam okazje spotkac

• 5

Mam 26 lat, choruje na epilepsje. Rzaden z 4 lekarzy u których byłam wcześniej nie potrafił mi pomóc. Pan Sławomir trafił od razu z lekiem, od 2 lat nie mam napadów,a za 2 miesiące kończę kurację Trileptalem. SUPER LEKARZ - POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Wspaniały człowiek wysokiej klasy fachowiec godny zaufania.

• 5

specjalista godny polecenia bardzo trafnie postawił diegnoze mężowi leczenie przyniosło pozytywne efekty

• 5

jest sympatyczny,cierpliwy,darzący zaufaniem, rzetelny , dobry fachowiec.

• 5

Kompetentny i doświadczony fachowiec. Cierpliwy i wyrozumiały człowiek. Polecam:-)

• 5

Kulturalny,grzeczny i cierpliwy lekarz o dużym doświadczeniu.Dobry CZŁOWIEK.Polecam!

NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ U KTÓREGO BYŁEM

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat